Bonzai içtikten sonra esrar içerken bad trip yaşamak

Sakin kafa

Yeni üye
Herkese merhaba bonzaiyi içtikten sonra ne zaman esrar içsem bad trip yaşıyorum bundan nasıl kurtulurum yardım edebilirmisiniz
Extazy kullanıp üzerine esrar içersem bad trip yapmaz sanırım mumkünmü acaba

Howl26

Yeni üye
Bir dönem yanlışlıkla ot yerine bonzai kullandım sanırım... Bu muhabbet yüzünden ortama güvenim kalmadı ve belli bir süredir bir şeyler içmiyorum...şimdi ufak ufak growlara bakıyorum kendime ufak bir sistem duzmeyi planlıyorum...

Neyse corbacidan ot diye aldığım şey baya kimyasalmiş acemi olduğum için gram fark etmedim. Etkilerini uzun dönemde anladım. Gerçekten insanı aptallastiriyor. Ve hala eskisi gibi hissetmiyorum kendimi 6 ay falan oldu. Ne zaman düzelirim bilmiyorum ama umarım düzelirim... Var mı böyle bir durum yaşayıp duzelen? Kendini toparlayan yoksa bir ömür kalıcı mı bunun etkisi?

Woppy

Ordinaryüs
Brom bir fiil 2 yıl boyunca sürekli içtim bonzai denen b*ku içmeyin sevidiginiz birilerine de içirtmeyin kafası desen insanı zombi gibi jelibon gibi yapıyor biyerden sonra vücutta yaralar iiyileşmiyor asosyallik ve sendeki gibi güvende hissedememe sürekii paranoya vs bi cok zararı var en temizi ottur knk şaşmayın. Sıkıntılarının çözümü de bi süre detox yapman hiç birşey içmemen ve meyve sebze agırlıklı beslenip vücudunu eski formuna getirmeliisn. Bu ortamlara girmemen sanki hayatın da bu yokmuş gibi kendini iyileştirmeye bak. Ama şunu bil geçeçek ama uzun ama kısa bu senin elinde mümkün olduğunca bu ortamlardan muhabbetler den uzak durmaya calıs bedenen degil ruhende beynende rahatlaman için uzaklaşmalısın.

Sakin kafa

Yeni üye
Det
Brom bir fiil 2 yıl boyunca sürekli içtim bonzai denen b*ku içmeyin sevidiginiz birilerine de içirtmeyin kafası desen insanı zombi gibi jelibon gibi yapıyor biyerden sonra vücutta yaralar iiyileşmiyor asosyallik ve sendeki gibi güvende hissedememe sürekii paranoya vs bi cok zararı var en temizi ottur knk şaşmayın. Sıkıntılarının çözümü de bi süre detox yapman hiç birşey içmemen ve meyve sebze agırlıklı beslenip vücudunu eski formuna getirmeliisn. Bu ortamlara girmemen sanki hayatın da bu yokmuş gibi kendini iyileştirmeye bak. Ama şunu bil geçeçek ama uzun ama kısa bu senin elinde mümkün olduğunca bu ortamlardan muhabbetler den uzak durmaya calıs bedenen degil ruhende beynende rahatlaman için uzaklaşmalısın.
Kanka detox ne

Sakin kafa

Yeni üye
Hepinize merhaba. Benimde bunlara benzer biraz garip birazda dramatik bir hiyakem var. Bundan 5 sene önce Arkadaş ortamında Ot diye bonzai icirilen kurbanlardan biride benim ne yazikki. İlk içtiğim andan itibaren halisler ölüm tripleri derken bendeki etkisi tam 6 saat surmustu. Ardından depersonalizasyon, ağır depresyon anksiyete OKB paronoya panik atak hepsi bir bir beynime yerlesmisti 1 gecede. Henüz üniversite 2.sinif öğrencisiyim, ailemden uzakta kimsenin haberi yok. Gittiğim doktor bana şizofreni başlangıcı deyip aylarca yanlış ilaç tedavisi uyguladığı yetmezmiş gibi hastalıkların birinde bile azalma olmadı, tam 3 ay odamdan dışarı çıkamadım. İnsanlarin gözlerinin içine bakamaz olmuş 11 kez intihara teşebbüs etmek üzereyken durdurmuştum kendimi. Sonrasida bu böyle olmucak deyip gittiğim baska bir doktor olayı cozupte günde 8 ilaçla 6 ayda zihnimi anca rahatlamışti. Tabi bu dönem ne ot ne alkol hiç bir şey tüketmedim hemen hemen yaklaşık 1 sene. Sonrasinda bulunduğum ortamı terk edip şehir değişikliği yapma kararı aldım,okul naklimi istedim hayatımdaki en doğru karardı. Sonrasında yeni bir düzen derken çok sevmeme rağmen ilk ot girisimimde aynı bonzai etkisini yaşamıştım. Sonra tabi alkole vurdum kendimi, doktorla pazarlık yapıyorduk, alkol içtiğin gün şu ilaçları içme, şunları yarım digerlerini çeyrek al diyordu bana :) Tabi ben bu süreçte sehir değişikliğinin ve bu tam anlamıyla geçmeyen hastalıkların etkisiyle alkol bağımlısı oluverdim bı anda. Aradan en az bı 6 ay daha geçti, gene bir ortam gene arkadaşlar ama masada bu sefer doğruluğundan emin olduğum mari. Ortamın ve herşeyin kontrolde olduğunu bilen beynim, düşük bir dozajda bu sefer sanilanin aksine çok keyif almıştım. Aradan biraz daha zaman gece gece derken o korkuyu zamanla atlattım ama en az 1 senemi aldı. Tabi bu süreçler çok kolay olmadı, hastalığı tamamen yenmem 3 senemi aldı desemde su an 5.senem olmasına rağmen %99 diyebilirim. O kalan 1 lik kısım ise OKB düşünceleri. Beynimde sadece anımsatıcı düşünce olarak kaldı hepsi o. Bu tarz sorunları olan arkadaşlara tavsiyem, kesinlikle ama kesinlikle boş vaktiniz olmasin. En ufak boş zamaninizi bile herhangi bir şeyle doldurun. Zihnin tahribatı ancak mesguliyetle iyileşiyor. Tabi bu meşguliyet alkol yada başka şeylerle değil, sosyallikle çalışmakla vb şeylerle olsun. Benim hastalığı yenmemdeki en büyük etki budur.
Şu anda evliyim ve 1 çocugum oldu ellerinizden öper, kendi kurduğum isim ve güzel bir düzenim var. Hayat düzen olduğu zaman güzel ve anlamlı, illa size evlenin felan demiyorum :) Ama o düzeni yakalayın, buradaki çoğu kişi boşluktan ne yaptığını bile bilmiyor adım gibi eminim. bu düşünceyi hayat felsefesi olarak aklınızdan asla çıkarmayın bence. Ben mesela şu an ufak bir micro grow yapiyorum, ancak Max haftada 2 kere içerim oda çok canım isterse. Onun harici Fix cumartesi akşamı, kimseye kendimi etiket etmeden, esiminde gönlünü hoş tutarak, işimi ve düzenimi engellemicek şekilde hayatımın her şeyini ayarladım. Sizede tavsiye ederim
Öncelikle bu yaşadıklarını bizimle paylaştığın için teşekkür ederim bana umut oldu diyebilirim şu an selectra depresyon ilacı kullanıyorum ilaç bitince alkole başlayacam inşallha zamanla düzelir diğer insanların da benim yaşadığımı yaşayıp atlatmış olması bana umut veriyor çok teşekkür ederim

harmangenc

Kıdemli Üye
Dostum benimde 2 bucuk yasinda bir kizim var ve bunu kullanmaya devam edersem gunun birinde aciklamam gerekecek. Kizima yasa disi bir bagimliligim oldugunu nasil anlatacagim bilmiyorum
abi saygılar :) emin ol senin evladın büyüdüğünde dünyanın birçok yerinde normal olan bu bitkiyi içmeni yadırgamaz

harmangenc

Kıdemli Üye
Dunyanin bi cok yerini bilmem ama yasadigimiz yerde legalize olursa belki bir nebze aciklayabilirim ama baska ulkeleri ornek gostererek yapamam bunu
abi ben kendim de 21 yaşında bir gencim.üniversite okuyorum ve şu an türkiye'de kız olsun erkek olsun en az bir kere kullanmamış birisine rastlamadım henüz.insanların bakışı artık değişiyor bu bitkiye ülkemizde emin olabilirsin:) muhtemelen evladın büyüdüğünde bu durumu açıklamana gerek bile kalmayacak çünkü zaten kendisi de bilecek ne kadar masum bir bitki olduğunu :) devir değişiyor üstad saygılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ****** ******** ********** ******** ******* hahahaha ********** * ** **** ******** **
  • B biggie34_:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** hahahaha* **** *** ******** hahahaha* *** ** ******* ********* ********** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M Mpt77:
    ** ******* *** ** ******** **** * ** hahahaha* ** ******* *******
    ***** ***** ********** ****** hahahaha
    ********** *** hahahaha***** ******
  • B biggie34_:
    ********* **** ******** *** **** ***** ********* ** ********* ****** ** ******* ******* *** ** ******** **** * ** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahaha*******
  • Night owl Night owl:
    ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
  • M Mpt77:
    ********* ******** hahahaha hahahaha ******* **** ****** ****** *** ***** ****** ****** **** ********* **** ******** *** **** ***** ********* ** ********* ****** ** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** * ***** **** *** ****** ** hahahaha***
    ***** ***** ******** ****** ** *** ****** hahahaha * ******* **** *** hahahaha* *** ****** ****** **** ******* ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******** hahahaha**
    ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: ** *** **