blue dream auto indoor ilk grow

20. gundeyim kankalar ilk growum bundan once 4 tohumu hic ettim hemde sponsor tohumlariydi ama sonunda cozdum olayi
lightmix toprak
an grow bloom micro ve overdrive
7lt kumas saksi
secret jardin cfl 200watt 8800 lumen sanirim
topraga alali 3 4 gun oluyor bardaktan
topping yaptim burdan ve youtubedan ogrendigim kadari ile
topping oncesi
topping sonrasi
eksiklerim ve onerileriniz neler kankalar havalandirma sistemim var fakat vantilatorum yok nem 40 60 arasi sicaklik 22 30 arasi isik dongum 20/4 en alttaki kucuk ilk cikan yaprakları kopardim yanlışlıkla onun bir ustundeki 3 yapraklı 2 dali da kopardim uclari sararmisti sanırım isik yanigi oluyor yanlis mi yapmisim bu konuda da sorum var üstadlar
ek olarak baska acilardan fotografta yukleyebilirim

guncelleme 28. gün yanlislikla su buyuk fan yaprağının esini kirdim komple kokunden topping yaparken en ustteki yaprakta ufacik dibinden kirilmis agalar tam kopmamis o yapragi koparmak mi gerekli acaba komple yoksa iyilesir mi destek pls

1 gubreli sulama yaptim biyle bi lst sistemk gibi bisey yaptim salakligimdan kopardigim yapraklar yuzunden gelisimi durmus gibi gordum sanki ama ustatlar görürse el atarsaniz sevinirim

guncelleme 28. gün yanlislikla su buyuk fan yaprağının esini kirdim komple kokunden topping yaparken en ustteki yaprakta ufacik dibinden kirilmis agalar tam kopmamis o yapragi koparmak mi gerekli acaba komple yoksa iyilesir mi destek pls

1 gubreli sulama yaptim biyle bi lst sistemk gibi bisey yaptim salakligimdan kopardigim yapraklar yuzunden gelisimi durmus gibi gordum sanki ama ustatlar görürse el atarsaniz sevinirim
https://ibb.co/0jYhkNV
guncel durum kendimce topping ve lst yaptim bazi dallari budadim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
  • G ghostt7:
    hahahaha ******* *** ***** ******* ******* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha** ******* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
  • G ghostt7:
  • esfanet esfanet:
    ******** ******* **** ********** ****** ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****
    esfanet esfanet: ******** ******* **** ********** ****** ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****