Biz acaba deli miyiz kanka?

booost

Yeni üye
Bazen yalniz basiniza cigara icerken hayatin sizi gitgide delirttigini dusunuyo musunuz kankalar? Yüzyillar once doğanin bize sundugu bu bitkiyi yillar gectikce bu kadar sevmemizin sebebi sizce neler olabilir ? Burda olan herkes artik isin bilimine iniyo bazen lan keske baska seyleride bu kadar sevseydim dediginiz oluyo mu ?

Darksiders8

Yeni üye
Yasak olan ilgi çekiyor. Gerçi yasak olmasıda apayrı bir aptallıkta neyse. Madem esrar kafa yapıyor diye yasak neden içki serbest ? Bunların aklını s.

Californiali

Yeni üye
Cvp: Biz acaba deli miyiz kanka?

Bak ben yıllardır tek başıma içen biriyimdir toplasan 10 yıldır tek başıma içmişimdir hep, her gün vede hergün. Bir zaman sonra çevren genişleyince gerçek insanlarıda tanımış ve görmüş olursun o yıllar içerisinde. Bende o zamandan sonra her gün içtiğimi hep paylaşarak içmeye başladım. Paylaşımcı olan insanı sevin, sizle bir şeyi paylaşan ve paylaşmayı isteyen. O kişileri bırakmayın bıraktırtmayın. Eğer sizle esrarını paylaşıyorsa bir kişi içiyorsanız, değerlisinizdir ve sizde ona karşı değerli his oluşturuyorsunuzdur. Bu yüzden demek istediğim, paylaşımcı olun. Tek başınıza içmeyin, sizi tribede sokar bir çok edevatada. Bir tanıdığınız sizden büyük, küçük fark etmez. Yanınızda biriyle içmek çok ayrı güzel yapar bu doğamızın otunu. Fakat tabii buna artık doğa otu denmez, dünya üzerinde içtiğimiz otların ot olduğuna inanmıyorum ben, sadece insanları bağımlı bir zombi yapmaya itiyor o kadar.

bozo

Yeni üye
bu mereti hayatınmızın merkezine koymadığımız sürece bir sıkıntı cıkmıyor bence ama sürekli kafa peşine düştüğünde anlamsızca düşünjcelere alıp götürüyor ve bir süre sonra ilk haz ilk heyecan kalmıyor o yüzden amac değil araç olarak kullanıyorum ben mesale iyi bir iş yaptığımda yada güzel bir haber aldığımda ne biliyim hakkettiğimi düşündüğümde içiyorum artık eğer kendi kendine perhiz yapamıyorsan müptezelsindir ama belli bir düzen yada ödül gibi kendini rahatlatıp oturup bi joint yapabiliyorsan o zaman müptelasındır diye düşünüyorum farkındalık önemli amacsız tüketim zevk vermiyor bir süre sonra ....

kutsallaştırılıp hindu öküzü gibi dokunulmazlık kazanması gerekiyor. Bu bitkiye hak ettiği itibarı geri vermek gerekiyor.

booost

Yeni üye
bunu paylaşmak birisiyle beraber içmenin tadı tabii ki farklı kankalar çok daha zevkli hale gelebiliyo kesinlikle. Ama @bozo nunda dediği gibi hayatının merkezine koymayıp belli periyodlar halinde içincede ayrı bi güzel oluyo. kısacası herşekilde güzel aslında ama farklı tadları var kesinlikle.

Texas1616

Yeni üye

cear' Alıntı:
booost' Alıntı:
Bazen yalniz basiniza cigara icerken hayatin sizi gitgide delirttigini dusunuyo musunuz kankalar? Yüzyillar once doğanin bize sundugu bu bitkiyi yillar gectikce bu kadar sevmemizin sebebi sizce neler olabilir ? Burda olan herkes artik isin bilimine iniyo bazen lan keske baska seyleride bu kadar sevseydim dediginiz oluyo mu ?

Bu konuda tek olduğumu düsünüyodum demek ki yalniz degilmisim hacı . Benim hep öyle oluyor. Ama bu yaşla da alakali diye dusunuyorum 25 i geçtiysen artık o tarz dusunmeye 

benim kafada aynı 25i geçtiysen bekarsan veya evlenip boşandıysan Benim gibi kafalar hep aynı ???

Kan222

Yeni üye
Öncelikle şunu belirteyim yorumlardan anladığım kadarıyla bu işin zevkinde olan kişiler olarak diyebilirim ki doğada gezinti yaparken veya farklı konulara odaklanıp ödül merkezli arayışlar içinde olduğum ve olduğumuz zaman hem arkadaşlar hemde kendi açımdan tadına varılabileceğine inanıyorum tabii dini uslup ve düşünceleri işin içine katarsak ödül olayı biraz değişebiliyor ama insandır beşer insandır şaşar.. 

ChaMuR

Yeni üye
Kanka bana sorarsan bir sisteme oturt kendini yani  o gun yapacak islerin varsa  islerini yap ondan sonra  keyfini cikartt  veya  icip islerini yapabiliyorsan  oyle yap  ama  islerini  aksatmadan  bir seklde duzene  sokarsan kendini  emin ol  daha fazla keyif alacksin cunku en azndan icin rahat edecek  ve icin rahat eddigi zaman  bu seklde dusunmezsin  herkesinde dedigi gibj  bir nevi kendinin hakkeddigini dusunursun kendine bir hediye vermis olursun .

PoeS

Yeni üye

Deli standartların üzerinde olan kişiye denir. Esrarınız bol olsun kankalar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    H Heisenberg01: **** ** **** *****