Bitmiş DS sonrası Sürpriz test

Lime

Yeni üye
Selam kankalar, öncelikle bu güzel dünyada bu güzel günde bu postu okuyan herkese geçmiş olsun

2020de yakalandım 2021 de denetim başladı 0 kusursuz her şeyi tertemiz şekilde bitirdim. Yeni yasadan haberim yoktu ta ki sabah polis arayana kadar. Yarın için sürpriz teste gelmemi söyledi şehir dışında çalıştığımı söyledim benden mevcut adresimi aldı ve 7-10 güne eve evrak gelir dedi sizlere 3 sorum var.
1- Pis verirsem ne olur? Tüm sicilim temiz, hiç pis vermedim daha önce dosya direkt kapanır denetim yanar mı?
2- Temiz olana kadar erteleyin denmiş, ne gibi taktikler kullanılabilir? İşten dolayı ertelemelerde kanıt isterler mi? Nasıl kaçabileceğim kadar kaçarım
3- En son dün içtim haftada 2g yakın içen biriyim 7-10 gün kağıt işi uzasa 7-10 gün de ben uzatmaya çalışsam sizce ihtimaller nelerdir.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Valla çok buraya girmeye zaman bulamıyorum artık işlerden bide denetim olayları baya değişmiş yazsam yanlış bilgi vermiş olucam . Denetim de ben önde olan görüştüğüm arkadaşlarım vardı onlardan bi matematikle de ilerliyodum onlarda patladı zaten . Bende saldım artık ölürsekte kime kalmış diyen arkadaş gibi takılıyorum .

Aslan Akbey

Yeni üye
Selam kankalar, öncelikle bu güzel dünyada bu güzel günde bu postu okuyan herkese geçmiş olsun

2020de yakalandım 2021 de denetim başladı 0 kusursuz her şeyi tertemiz şekilde bitirdim. Yeni yasadan haberim yoktu ta ki sabah polis arayana kadar. Yarın için sürpriz teste gelmemi söyledi şehir dışında çalıştığımı söyledim benden mevcut adresimi aldı ve 7-10 güne eve evrak gelir dedi sizlere 3 sorum var.
1- Pis verirsem ne olur? Tüm sicilim temiz, hiç pis vermedim daha önce dosya direkt kapanır denetim yanar mı?
2- Temiz olana kadar erteleyin denmiş, ne gibi taktikler kullanılabilir? İşten dolayı ertelemelerde kanıt isterler mi? Nasıl kaçabileceğim kadar kaçarım
3- En son dün içtim haftada 2g yakın içen biriyim 7-10 gün kağıt işi uzasa 7-10 gün de ben uzatmaya çalışsam sizce ihtimaller nelerdir.
kanka 10 güne temizlenmez o ilk önce millet erteledikçe ertelemiş açık konuşmak gerekirse bir postta okudum 20 gün bile erteleyen var yani sicilin temizse kirli verdiğinde davaya çıkarsın yüksek ihtimalle hagb alırsın ve hayatına hiçbir şey olmamış gibi 5 sene boyunca dışarda takılmamaya yemin ederek devam edersin işin kısa özeti bu

kanka 10 güne temizlenmez o ilk önce millet erteledikçe ertelemiş açık konuşmak gerekirse bir postta okudum 20 gün bile erteleyen var yani sicilin temizse kirli verdiğinde davaya çıkarsın yüksek ihtimalle hagb alırsın ve hayatına hiçbir şey olmamış gibi 5 sene boyunca dışarda takılmamaya yemin ederek devam edersin işin kısa özeti bu
kanka hagb alınca sabıka kaydında çıkıyor mu

Aslan Akbey

Yeni üye
kanka hagb alınca sabıka kaydında çıkıyor mu
kamuda çalışmayı unutuyorsun ilk önce devlette çalışamıyorsun memur olamıyorsun çünkü heryerde sabıkalı olarak gözüküyorsun onun dışında sicil kaydı arşivinde gözükmüyor ki buda özel şirketlerde çalışcaksan sıkıntı olmaz tabi o şirkette polis tanıdığı olan iş yerinin sahibi varsa o işe girmende zorlaşıyor işin kısacası aslında sicil kaydında gözükmüyor ama sicil kaydında var her polis her avukat savcı herkes görüyor özel şirketler dışında ve senin dışında

egea

Yeni üye
Dostum öncelikle geçmiş olsun umarım sorunsuz atlatırsın süreci. Bu konularda yorum yapmayı çok doğru bulmuyorum çünkü kimisi için geçerli olan kimisi için geçerli olmuyor. Ancak tavsiyem süreci uzatabildiğin kadar uzat. Yakın arkadaşım şehir dışında olduğunu söyleyerek 1 aya yakın geciktirdi forumda da yine böyle yapanlar var söylediklerine göre tabi ki. Sana da aynısını tavsiye ederim dosyayı patlatmana değmez. Bu konuya yorum yapmak için kaydoldum açıkçası. Hangi şehirde ikamet ettiğini merak ediyorum ben. Normalde bir çok insana aylar önce geldi bu telefon benide henüz arayan soran olmadı. Muhtemelej şehirden şehire değişiyor süreç. o yüzden merak ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    +1
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** ********* +1