Bitkimin yapraklarında kıvrılma, büzülme. Yardım?

Parpal

Yeni üye

1.5 Aylık bitkim 150x150 kabin 400 w Mh 27L Kumaş Saksı yüksek sıcaklık ve ışıktan olacağını düşünüp ışığı 70 cm'e çektim sıcaklık 24 25° lerde Nem 45-70 yanında iki bitkim saha var onlarda böyle bir sorun yok CallMag verip boş sulama yaptım fakat düzelme yok bunun nedeni nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler.

Emmy

Müptezel
Işık sitresi kanka o yapraklarin kivrilmasi gecmis olsun yanlız yeni cikan yapraklarin oyle cansiz olmasi ışık sitresi degil kök çürüme bile olabilir sulamayı kurudukca vermeye çalış drenaj kontrolu yap kolay gelsin iyi hasatlar diliyorum

1.5 Aylık bitkim 150x150 kabin 400 w Mh 27L Kumaş Saksı yüksek sıcaklık ve ışıktan olacağını düşünüp ışığı 70 cm'e çektim sıcaklık 24 25° lerde Nem 45-70 yanında iki bitkim saha var onlarda böyle bir sorun yok CallMag verip boş sulama yaptım fakat düzelme yok bunun nedeni nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler.
Yapacagin ilk is toprak ph ini ve su oranini ayarlama yoksa agacin çürümeye baslicak.

Parpal

Yeni üye
Toprak ph ölçerim yok netten de sipariş vermek istemiyorum sanırım bi 6.0 ph ayarlayıp calmag vereceğim

Parpal

Yeni üye
Işık sitresi kanka o yapraklarin kivrilmasi gecmis olsun yanlız yeni cikan yapraklarin oyle cansiz olmasi ışık sitresi degil kök çürüme bile olabilir sulamayı kurudukca vermeye çalış drenaj kontrolu yap kolay gelsin iyi hasatlar diliyorum
Eyvallah kanka söylediklerin çok aklıma yattı teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ****** ******* **
  • E ErdemRS6:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ** ****** ****** ****** ********** *** ***** ***** ***** **** *********
  • E ErdemRS6:
    ******* ******** ***** ** ********* ***** ******** *** ***** ***** ****** ********
  • E ErdemRS6:
    ***** **** ***** ******** ***** ** ******* ******** ***** ** ********* ***** ******** *** ***** ***** ****** ********
    ** hahahaha
  • E ErdemRS6:
    ** hahahaha ***** ** ****** ****
    hahahaha* ***** ****** ******** ****** ** ******* **** ********* ** **** ******** *** ******** ********* **** ******** hahahaha******** ********* ***
    *** *** ****** **** ********* *** ***** ******* ***** *
    +1
  • R RainGrow:

****** *** **** ********** hahahaha* ** ***** ***** ******** ***** ********* hahahaha* *** ** ******* ******** hahahaha* ********** ********* *** ****** ****** ****** **** ********** ****** *** ** * ***** **** * **** ***** ******** ***** ******* hahahaha ********* ******* ****** ***** ******
    **** ******** hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ** hahahaha ****** * ***** *** **** ***** **** **
  • D doğadostu1004:
    ****** ****** ** ** hahahaha* ******* **** ********** *** ** ****** ***** ***** ** ****** ****** *****
  • E ErdemRS6:
    hahahaha** **** ***** hahahaha* ***** ****** ******** ****** ** ******* **** ********* ** **** ******** *** ******** ********* **** ******** hahahaha******** ********* ***
    +1
    TabldotLife TabldotLife: ***** ** ****** *** *** ******** **** ** ******** ********** *********