Bitkimin ne sorunu/sorunları var?

deyorke

Moderator

Arkadaşlar fotolar ektedir. İlk bitkim çok anlamıyorum. Bu bitkinin ne sorunları var? Çiçeklenmenin 2. haftasında. Gübre olarak BioBloom 3 ml Big Bud 1 ml şeklinde gidiyorum şu anda toplam ışık 160w 2 sarı 1 beyaz şeklinde. Yardımlarınızı bekliyorum.
Selam knkm gecmis olsun yayilmadan acil flush at gozlemle 3 ml vs fazla ben basta 0,25 le baslarim insallah yayilmaz bol sans

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka @MalrukLord kankanin önerdigi isik iyi is cikartir ama cok elektirik tüketir, 400 watt ampul 250 watta trafo yani saatte 650 watt, gerisini sen hesap et aylik ne olur. Benim önerim linkte. Verdigin paranin fazlasiyla hakkini verir, ve elektirik parasindan kendini amorti eder.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** *** ** ******** ******** ********** *** ** ******** ********** ******** ****** * ***** hahahaha ****** * ***** ********* ***** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ***** ******* **** ** **** ****** *** ***** hahahaha ******* hahahaha ********** ****** ******** ******* ** ***** **
    *** ** hahahaha* ********* ********** *** ** ******** ******** ********** *** ** ******** ********** ********
    hahahaha *** ***** ***** ***** *** ** ******** ******** ********** *** ** ******** ********** ********
    +1
  • R RainGrow:
    ** *** ****** ******* ** ******* ***** ** * ****** ***** ********* hahahaha* ********** **** ******** *** ********** ****** *****
    ********** *** hahahaha* hahahaha** *
    +1
    hahahaha****** ********* **
    +1
  • M Mpt77:
    hahahaha ***** ******* ****** ***** *** ******* *********
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    **** ********* ****** ****** ****** **
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ****** **** ******** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** ***** *** ****** ********* **** ******* ****** **** ******* ***** hahahaha ***** *** *** **** ****** ******* ******** ******** *** ***
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    ********* ******* ****** *** ***** ***** ***** ** ****** ****** ** *** ***** ********* ** hahahaha*

********* ******* ****** *** ***** ***** ***** ** ****** ****** ** *** ***** ********* ** hahahaha*
  • the imam the imam:
    ****** hahahaha* ******** *** ********
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** *** **** ***** ***** ****** ** *** ** ********* *********