Bitkim aniden tohum üretdi

Growcannabis

Kıdemli Üye
Kankalar merhabalar, bitkim nerdeyse 73 günlek bir auto şimdiye kadar iyi geliyordu birden bire tohum gülleri üretmeye başladı. Ne yapmam gerekiyor şimdi? Bir az daha beklersem olurmu.?A82C26F2-61C3-42CB-A940-A7E3FAC95911.jpeg39F017EF-0DFD-4157-A7FD-CB59964F7C1F.jpegB6D47740-A58F-44E3-A82F-73A155233DB8.jpeg

Sharpnes4

Yeni üye
Aynı sorunu bende yaşadım.NE OLURSA OLSUN!! Bitkiyi diğerlerinden uzaklaştırmak hemen yapılması gereken ilk aşama!!. Tek bitkiyse eğer muzcukları cımbızla çekmeyi /jiletle dibinden kesmeyi deneyebilirsin(Steril bir şekilde her seferinde cımbızın ucunu temizlemelisin ( ben denedim başarısız oldum).Sürekli yakından Kontrol edip çıkan muzcukları almalısın her gün her sömeğin içine dışına önüne arkasına dikkat etmelisin. Karanlık modda ışık alıyosa ışık periyodunda düzensizlik varsa vb. bu gibi sorunlar Herma'ya yol açabiliyor. @Ripley'sOG 'in https://yesiloda.co/d/29-kenevir-ve-hermafrodit
Konusuna göz atabilirsin.
Kurtulması çok zor umarım başarırsın. Birde fotoğrafta parmak izin çok net değiştirmeni tavsiye ederim.

Growcannabis

Kıdemli Üye
Aynı sorunu bende yaşadım.NE OLURSA OLSUN!! Bitkiyi diğerlerinden uzaklaştırmak hemen yapılması gereken ilk aşama!!. Tek bitkiyse eğer muzcukları cımbızla çekmeyi /jiletle dibinden kesmeyi deneyebilirsin(Steril bir şekilde her seferinde cımbızın ucunu temizlemelisin ( ben denedim başarısız oldum).Sürekli yakından Kontrol edip çıkan muzcukları almalısın her gün her sömeğin içine dışına önüne arkasına dikkat etmelisin. Karanlık modda ışık alıyosa ışık periyodunda düzensizlik varsa vb. bu gibi sorunlar Herma'ya yol açabiliyor. @Ripley'sOG 'in https://yesiloda.co/d/29-kenevir-ve-hermafrodit
Konusuna göz atabilirsin.
Kurtulması çok zor umarım başarırsın. Birde fotoğrafta parmak izin çok net değiştirmeni tavsiye ederim.
Tşk kanka! Vallah çok kötü oldum. Bitkim dağ kadar oldu kesimine 10 gün kalar kalmaz böyle olması beni çok üzdü... ellerim kopub yanıma düşdü....

S

silas

Guest
Tohum gülümü güllelerimi anlamadım ama onlar clyxler ve boş tohum keseleri, ama içinde tohum yok. Sıkıntı yapacağın bir konu değil, zaten olması gereken bir şey.

Growcannabis

Kıdemli Üye
Tohum gülümü güllelerimi anlamadım ama onlar clyxler ve boş tohum keseleri, ama içinde tohum yok. Sıkıntı yapacağın bir konu değil, zaten olması gereken bir şey.
Merhaba başkan, ne yazacağımı unutdum. Kendi biliyorsun bu bitki için fazla heycan etdim. Çok sıkıntım oldu. Şimdi böyle olması kollarımı kırdı. Abi bakdım bazı dallarda artık tohum bile var. Bu bitkinin sonu naaıl olur sence.? Azda olsa kafa yaparmı.? Son haftalarda böyle oldu.

S

silas

Guest
Ne kadar tohum var bilmiyorum ama sıkıntı yapma. Aşırı tohum varsa yakınlarında bir yerlerden geliyor olabilir polenler. 3-5 tane tohumdan da bir şey olmaz, sayıları azsa ışık stresinden de çıkabiliyorlar. Onları sıkıntı yapma.

Growcannabis

Kıdemli Üye
Ne kadar tohum var bilmiyorum ama sıkıntı yapma. Aşırı tohum varsa yakınlarında bir yerlerden geliyor olabilir polenler. 3-5 tane tohumdan da bir şey olmaz, sayıları azsa ışık stresinden de çıkabiliyorlar. Onları sıkıntı yapma.
sayıları az abim, fazla deyil. Bu gün yakından inceleyib fotoğraf atarım bura. Cevabın için teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** ********* *******