Bitkilerim ölüyor mu? Değerli yorumlarınızı bekliyorum kankalar

Bitkin çok iyi gelişmiş alt yaprakları al. Saksı artık ona az geliyor. Besinsel değerleri diğer kankalar söylemiş zaten.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Saksinin yan taraflarinda 2 delik gördüm , cok az her tarafina saksinin en az o büyüklüte 15 delik daha ac, kökler rahatlasin, ve o deliklerden kökler disari cikarsa ki amacimiz bu korkma kes delikten cikan kökleri. Kanka bu önerim kökleri rahatlatir ve bitkin gelismeye devam eder,

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam cikarmissin kanka ama eger saksina yeteri kadar delik acsaydin o zahmete gerek kalmazdi. Eger bir daha öyle bir se yapmak zorunda kalirsan ki artik tecrübe ettin bastan büyük saksi kullanirsin, yeni saksiya ekmeden önce topragin etrafini saran o ince köklerin hepsini kes. Bunu da bir bilgi olarak yazdim.

OttoMan347

√SEFİR√
Bitkini doyur şimdilik ilerleyen zamanda içinden çıkamadığı bir durum olursa yine buradan yazarsın yardımcı olunur

OttoMan347

√SEFİR√
Eyvalalh hocam 11 lt bez alıyoruz auto için
Kanka alabilirsin tabi ama ben outdoor bakacaksan bez saksı tavsiye etmiyorum dışarda bez saksı yanlardan da su akıttığı için üzerinde kalanlar mantara elverişli ortam oluşturuyor. Normal saksı alıp drenaj sayısını arttırmak daha iyi olur istediğin kadar delik aç

Elmertco

Yeni üye
Tmm alsın hadi seni mi kıracak :)
Kanka gübrelemeyi sağlam yaptım fakat sararmalar durmuyor. Alttan yukarı doğru sararma kuruma devam ediyor. Sence toprağını değiştireyim mi? Amanitha sıktım gece yapraklara ama acaba toprakta mantar mı var sence ? Nem 75-80 altına inmiyor bu arada bemli bölgede yaşıyorum

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka gübrelemeyi sağlam yaptım fakat sararmalar durmuyor. Alttan yukarı doğru sararma kuruma devam ediyor. Sence toprağını değiştireyim mi? Amanitha sıktım gece yapraklara ama acaba toprakta mantar mı var sence ? Nem 75-80 altına inmiyor bu arada bemli bölgede yaşıyorum
Saksının yanlarına büyük delikler açtın mı? Ya büyük delikler aç ya da saksının altını kesip toprak üzerine yerleştir kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kartal34:
    ******** *** ********** ********** ******* ***** ********** ******* hahahaha* ****** hahahaha ******** ******* **** hahahaha*** ******* ***** ***** hahahaha*
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha ********* ***** ***** ********
    +1
  • K Kartal34:
    ***** ***** hahahaha* ****** ****** *******
    +1
  • deyorke deyorke:
    hahahaha**** hahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ********* ***** ***** ********
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*****
  • deyorke deyorke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ****** ******** ***** ******** ***** ** ********* ******** ******** ***** *** ********** **** *** ** ** hahahaha*** ** ** ***** ***** ***** ** hahahaha* ***** ****** ******* ********* *** ****** ******* ***** **** **** ***** ******** ***** hahahaha*** **** *** ******** *** ********* ******* ******* *** hahahaha******** ** ******* ********** ** ******* **** ********* ** hahahaha* hahahaha******* ********* ******* ***** ****** ******** ******** ********** ****** ****** ** ******** hahahaha* hahahaha **** hahahaha ***
  • deyorke deyorke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** * ******* hahahaha*** **** ********* ***** ******* ** * **** ****** ********** * ****** *****
  • deyorke deyorke:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • deyorke deyorke:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ** ****** ******** ***** ******** ***** ** ********* ******** ******** ***** *** ********** **** *** ** ** hahahaha*** ** ** ***** ***** ***** ** hahahaha* ***** ****** ******* ********* *** ****** ******* ***** **** **** ***** ******** ***** hahahaha*** **** *** ******** *** ********* ******* ******* *** hahahaha******** ** ******* ********** ** ******* **** ********* ** hahahaha* hahahaha******* ********* ******* ***** ****** ******** ******** ********** ****** ****** ** ******** hahahaha* hahahaha **** hahahaha *** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ****** hahahaha *****
    +1
    ErdemRS6 ErdemRS6: ** ****** hahahaha ***** +1