Bitkiler neden ufak

Esrarcocuk

Yeni üye
Outdoor bitkilerim 33 gunlukler boylari bukadar ,somekleride var,neden bukadar kucukler.bu gidisle 2gram hasat alcaz. Resim yuklemeyi beceremedim kusura bakmayin

Pysx

Yeni üye
Cvp: Bitkiler neden ufak

Aynı sorun benim de başıma gelmişti istersen son konuma girip yorumları okuyabilirsin. 

Kısaca özetleyim ben sana yine de. Bitkinin boyunun küçük kalması, maydonoz gibi uzayıp gitmesi ama dallanıp budaklanmaması gibi şeyler tamamen 3 altın şeye dayanıyormuş ben kendi bitkimde denedim ve hatamı gördüm. 
1. Toprağın kesinlikle bu iş için satılan topraklardan olmalı. Benim ilk yaptıgım hata buydu şuan 
Monkey Light Mix Evo kullanıyorum. Memnunum.

2. Saksın kesinlikle hava geçiren bir saksı olmalı. Bez, delikli, air saksı vs. İkinci hatam buydu normal altında 4 deliği olan çicek saksısı kullandım onu da 19 ltre bez saksıyla değiştirdim. Memnunum

3. Sıcaklığı her ne olursa olsun bir yolunu bulup 24-25-26 derece arasında tutman lazım. Onu da yanlış yaptım 35 altına düşmüyordu güzel bir kabin tasarımıyla 29 lara düşürdüm ama yine gündüz sıcaklarında 30 u buluyor. Cooltube sipariş ettim ufak da bi sogutucum var bakalım geldiğinde 26 bandına düşürürüm umarım. 

bu 3 ihtiyacı karşıladıgında bitkin hızlı büyüyecektir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ********** ****** ***** * * ****** ********* ******* * ******** ******* ***** ******* **** **** ***** **** ******* ******
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * *******
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** ********* ***** ****** **** ******** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    +2
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** *********
    +2
    ********** hahahaha*** **** ********* ***** ****** **** **
    ******* ****** ******* * ** ***** **
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** ** **** ***** ********* ****** ****** ***** *** **** ********* * **** *** ********* * hahahaha** ***** ***** ** ***** **** *** hahahaha hahahaha*** ********* **** ********** ******
    +2
    **** ***** ****** ******* ***** ****** ***** **
    +1
    hahahaha **********
    ********* *** hahahaha***** ******** ****** ****** *** **
    +1
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** hahahaha*** ** ********* ******* ****** ***** ***** ********* ********* *** ********** ****** ****
    +1
    ***** ******* ********* ******* ********** ****** ******** **
    ***** hahahaha***** ** ******* ******** ****** ******* ****** ******** **** ** hahahaha hahahaha*** **
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** ******* ****** ******** * **** **
    ***** ** ****** ********* ****** ********** *** ******** * ** ******** ******** hahahaha** ** ********* ******* ****** ***** ***** ********* ********* *** ********** ****** ****
    ********** ** *** ********* hahahaha**** ** *****
  • lavrens lavrens:
    ******** *** ****** ****** ** ********** * ******* ******* ******** ** ***** ***** ****** ****** *****
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha ********* hahahaha ***** ******** hahahaha* hahahaha******* hahahaha* *********
    *** ***** ******* hahahaha** ******* ****** ******** * **** **
    * ****** ********* ***** hahahahahahahaha* hahahaha***** ***** *** **** *** ********* ********* hahahaha hahahaha** ******* ****** ******** * **** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** *** ***** ********** ********** ******** ********** ****** ***** ********* *** ****** ********** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ******* * ** ********* *** **** ******** *** *********
  • 420x 420x:
    420x 420x: **** ***** * *** **** ****** ******