Bir Süre Yokum

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Ripley'sOG

Guest
Geçmiş olsun dileklerini ileten diğer tüm dostlarımada teşekkür  ediyorum.Çok sağolun destekleriniz  için ne yazık ki  bu satırları ben yazmıyorum şuan yanında refakatçi olan kuzenim ( kafa dengi birini bulmak zor oldu o yüzden o gelmesi ile nefes aldım ben söylüyorum o yazıyor turkceside kit imla,noktalama felan  yok kusura bakma tdk).Elimin dikisinden sonra ağrılar devam etti cerrah doktor bunun olağan dışı olduğunu kontrol amaclı mr,röntgen cektirecegini  soylecegini düşündüm ama benim söylemem üzerine olay günü yaram belirli demir parçalar  olduğunu söyledim ve zımbaların alinmasi halinde bile  bir ihtimla varsada o şekilde elimin mr veya rontgeninin çekilmesinin tehlikeli olucağını riskin elime zarar vermesinden dolayı elimi açık cerrahi müdahale yapmak istedi belirli tetkitler üzerine uzman doktor eşliğinde elimde cisim olduğu saptandı ve ameliyata girdim büyük olmasada morfin kafasını yasarak bayıldım ve bugün 2.gün elim iyi durumda ve hala kontrol amacli hastanedeyim  yanimda  refakatci kuzenimin yanimda olması ilede sizlere bu satırları yazıyorum.Elimin şuan yaklaşık 12 cm kısmı cerrahi müdahale ile kesilip kontrol edilmesinden dolayı metal parçaların tıpkı  mermi gibi zamanla bulunduğu yeri delip ilerleyebilecegi  için böyle bir adım atmış  oldu.Her neyse son durum bu ama kuzi sağolsun onunda yardımı ile sizlere yardimci olmaya çalışıyorum.Tekrardan çok sağolun eyvallah ilginiz için  kendinize dikkat edin.Gercekten dikkat edin !!!

hrnn

Yeni üye
Cvp: Bir Süre Yokum

Kardesım çok geçmiş olsun Allah şifanı versin tez zamanda iyileşirsin inşAllah

BabyGrow

Yeni üye
Benzer bir durum yaşamıştım. Konuyu yeni gördüm, nerede acaba diye düşünürken. Çok geçmiş olsun ciddi bir olay atlatmışsın umarım sorunsuz ve kalıntısız şekilde sağlığına kavuşursun !

R

Ripley'sOG

Guest
hrnn' Alıntı:
Kardesım çok geçmiş olsun Allah şifanı versin tez zamanda iyileşirsin inşAllah

Harvest' Alıntı:
Geçmiş olsun üstad yeni görüyorum.

sinan789' Alıntı:
geçmiş olsun abi

em25car' Alıntı:
Çok  geçmiş olsun tez zamanda iyileşip sağlığına ulaşırsın inşallah

BabyGrow' Alıntı:
Benzer bir durum yaşamıştım. Konuyu yeni gördüm, nerede acaba diye düşünürken. Çok geçmiş olsun ciddi bir olay atlatmışsın umarım sorunsuz ve kalıntısız şekilde sağlığına kavuşursun !

Çok sağolun yorumlarınızı  yeni fark ettim.Desteginiz için teşekkür ederim eskisine nazaran iyi durumdayım en azından telefonu tutabiliyorum.Tekrardan sağolun 

Hepinize iyi forumlar !

mcmurphy

Yeni üye
Başkan çok çok geçmiş olsun, dikkat et kendine, son mesajından sonra 5 gün geçmiş, toparlanmışsındır umarım

OtomatikCigara

Yeni üye

Konunun üzerinden baya zaman geçmiş ancak yeni farkettim malesef ki.Umarım daha iyi olmuşsundur usta.Geçmiş olsun tekrardan!

Silent

Yeni üye
Konuyu yeni gördüm başkan,bende bi ara forumdan uzak kaldım..
Geçmiş olsun,mevla tekrarını yaşatmasın inşallah...
O yarayı görünce çektiğin acıları çok iyi anladım, 38 dikiş yiyen biri olarak..
Rabbim tekrarını yaşatmasın, kazadan beladan muhafaza eylesin cümlemizi...
Çok çok, geçmiş olsun...

Efexx

Yeni üye

Dostum sen askerde değilmiydin geçen sene yoksa ben genemi fazla kacırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G greenwolf:
    **** hahahaha** *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    hahahaha** ******** **** ****** *********
  • muadip muadip:
  • kkush kkush:
  • muadip muadip:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ** hahahaha* ***** *******
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ******** ***** ********* hahahaha ****** ***** ** *** ****** ******** **** ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** **** ***** hahahaha ******* ****
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha hahahaha*** **** ***** hahahaha ******* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ***** hahahaha* ****** **** ******** ******* **** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ****** ***** ******* hahahaha* **** ********* ********** hahahaha
  • kkush kkush:
    **** **** ******** hahahaha ** ******** ******* ***** hahahaha* hahahaha** ** hahahaha**** ********* ******** hahahaha **** *** hahahaha ******** ***** hahahaha* ****** **** ******** ******* **** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ********* ******* **** ****** ***** ***** ***** *** **** ******* ********* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    ***** ********* ******* ****** ********** ********* ******* **** ****** ***** ***** ***** *** **** ******* ********* ****
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    * ******* hahahaha ****** ****** **********
  • M mahmutaaa:
  • M mahmutaaa:
    ** ********* ********* **** ********* ***** **** ***** ***** ******* ******* *** ******* hahahaha***** ** ***** ****** ** *****
  • M mahmutaaa:
  • kkush kkush:
    ***** **** ****** **** **** ********* *** ********** ***** ***** ******* ***** hahahaha*** ********* ********* **** ********* ***** **** ***** ***** ******* ******* *** ******* hahahaha***** ** ***** ****** ** *****
    kkush kkush: ***** **** ****** **** **** ********* *** ********** ***** ***** ******* ***** hahahaha***...