Biocanna gübre ?

Rojex

Yeni üye
herkese selamlar. organic bi grow yapmayı düşünüyorum adventec nutrients ,le yaptığım growda aldığım hasatta koku ve aroma tatmin etmedi ve olması gerekenin bu olmadığını düşünüp yeni organic grow yapıp organic kalitesini yakalamak istiyorum 5 adet photo ekeceğim biocannanın star kiti işimi görürmü daha önce kullanmış olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa mutlu olurum. şimdiden herkese teşekkğr ederim iyi forumlar dilerim.

Biocanna çok sevdiğim bir dostum kullandı çok memnundu. Ben de organik grow gittim terra pro organic serisi + biocanna bioboost ekledim. Bir yerlerde hata yaptım tahminim kadar şişmedi sömekler. Bu seriye bir pk gübresi gider. Örneğin; atami biobloomblastic olabilir.
Kişisel görüşüm bu arada ytd.
ustalar yeşillendirsin kanka

Yesil888

Ordinaryüs
Kankalar ben canna kullaniyorum ve bu gübreyi cok iyi biliyorum, ama hic bio canna kullanmadim. Linke tiklayin " auswählen" den biocannayi secin, ardindan mavi renkli " berechene" yi tiklayin karsiniza orjinal canna gübreleme semasi cikacak.
Asagidaki linki tiklayin, canna gübre ile yapabilceginiz konusunda ve daha fazlasi hakkinda bilgi var. Googla size tercüme eder.

Kankalar ben canna kullaniyorum ve bu gübreyi cok iyi biliyorum, ama hic bio canna kullanmadim. Linke tiklayin " auswählen" den biocannayi secin, ardindan mavi renkli " berechene" yi tiklayin karsiniza orjinal canna gübreleme semasi cikacak.
Asagidaki linki tiklayin, canna gübre ile yapabilceginiz konusunda ve daha fazlasi hakkinda bilgi var. Googla size tercüme eder.
Kanka canli bitkileri gormek lazim forumdan bi arkadaş yapmasi lazim :) ben Eylül'de eger gaza gelip coco yapmassam biocannayi deneyecegim kismetse sonra konuyu acariz olumlu olumsuz :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T terbiyeligunahkar: hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********