Beyler Bunlar kafa yapar mı

Benim kızı budadım azcık. Bu elimdeki hiç ışık görmüyo diye kestim. Bu pistiller kafa yapıyor mu ?
Kenevirde kafa yapan thc maddesi brom , bu madde de pistil ve someklerdeki tricom denen mantarimsi yapilarda gelişiyor. Tricom evrelerini arastir forumda , o cicek daha somek atacak ta tricomlar rakılaşacak kesme zamani gelince keseceksin . Harmanim diye **** etme sömeklerini su an etkisini gormezssin.

Speed

Üye
Şimdi kesip içeyim desen yapmaz. Çiçeğe girdikten aşağı yukarı 2 hafta sonra çıtırdan kafa yapıyor.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka çok anlamlı geldi 15. dakikadan sonra, teşekkür ederim güzel yorumun için lakin yazmış olduğunuz hikmetsiz tabirinize karşılık cümcümemde hiç bir ariş tesis edemediğim gibi soruma ahbar-ı cevab alamamaktayım.
aslında ciddiydim, 15 saniye kafa yapma olasılığı yüzde 7, zat-ı alinizin münevver bir hususta ehemmiyetli bir suali zatı şahaneme akseder ise, nüksetmeden ihtiyatle davete icabet edeceğimi, tüm müşerref duygularımla arz ederim

5yaprakli

Yeni üye
Kenevirde kafa yapan thc maddesi brom , bu madde de pistil ve someklerdeki tricom denen mantarimsi yapilarda gelişiyor. Tricom evrelerini arastir forumda , o cicek daha somek atacak ta tricomlar rakılaşacak kesme zamani gelince keseceksin . Harmanim diye **** etme sömeklerini su an etkisini gormezssin.
kanka zaten kestiğim tarafı kesicektim. Işığın tam tersinde kalıyordu. Ortası olan lolipop gibi bişey deniyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1