Bebekler kaldı yardım lütfen.

bilocan

Yeni üye
Kankalar genetikler aynı hepsi aynı gün ekildi hepsi aynı muameleyi görüyor.

Ama bir tanesi aldı başını gidiyor diğer iki tanesi kaldı bu şekilde 29 Haziran günü toprağa verildiler. Bir bakıp yorum yapabilirseniz çok kıyak olur.

Küçük 1: Küçük 2: Büyük :
Toplu Selfie:
Agalar birde bir sorunları varmı bakabilir misiniz? İlk grow. 13 gün oldu toprağa ekeli gübreyi ne zaman vermeliyim.

OttoMan347

√SEFİR√
Toprak ne? Oluyor öyle aralarında fark her saksıda aynı minarel olmuyor aynı sulama dağılmıyor kökler eşit uzamıyor normal bu dengesizlik

bilocan

Yeni üye
Toprak Plagron Lightmix kanka.

Gübre ne zaman vermeye başlayayım sence? 13 gün oldu toprağa bırakalı

bilocan

Yeni üye
Sonra hangisi ile başlamam gerekiyor bro?

İlk kez öğrene öğrene yapıyorum.

Topping ve LST ne zaman yapmam gerekiyor?

matheus

Yeni üye
Dostum ilk önce yaptığın için bitkilerine dokunmanı tavsiye etmem, bir bekle büyüsünler bitkinin anatomisini çöz. Sonra zaten anlayacaksın hee bak burası şöyle çıktı burası böyle oluyormuş şunu böyle yapardım diye. Bitkileri bu havalarda strese sokma pek.

bilocan

Yeni üye
Dostum ilk önce yaptığın için bitkilerine dokunmanı tavsiye etmem, bir bekle büyüsünler bitkinin anatomisini çöz. Sonra zaten anlayacaksın hee bak burası şöyle çıktı burası böyle oluyormuş şunu böyle yapardım diye. Bitkileri bu havalarda strese sokma pek.
Kanka birde ortalama üç saksıdan ne kadar alabilirim. Muhafaza durumu sorun olacak bir rakam ise organize edeceğim için soruyorum.

matheus

Yeni üye
Kanka birde ortalama üç saksıdan ne kadar alabilirim. Muhafaza durumu sorun olacak bir rakam ise organize edeceğim için soruyorum.
dostum 3 bitkiden minimum (bitkiyi ortadan ikiye yarmazzan) 90 gram alırsın, şartlara göre değişir. sakın kimseye sigaram var deme organize felan etme bekle kalsın evinde dursun.

bilocan

Yeni üye
Yok kanka kardeşimde kendi evinde yapıyor onun evi daha rahat o yüzden. Tamamdır çok saolasın kankam

bilocan

Yeni üye
dostum 3 bitkiden minimum (bitkiyi ortadan ikiye yarmazzan) 90 gram alırsın, şartlara göre değişir. sakın kimseye sigaram var deme organize felan etme bekle kalsın evinde dursun.
Kankam birde ortadan ikiye yarmazsan dedin ya. Neyden bahsediyorsun pek anlamadım yapmam gereken bir şey mi yapmamam gereken bir şey mi?

OttoMan347

√SEFİR√
Ahahah eyvallah bro bende teknik terimleri yeni yeni öğreniyorum. Bilmediğim bir şey sandım. Birde kanka topping yapayım mı peki dedin ya çok dokunma diye.
Kardeş topping ve LST için çok küçükler zamanı gelene kadar forumdan araştırarak uzmanı olursun basit teknikler. 3 veya 4. Boğumdan sonra topping yaparsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    +1
  • muadip muadip:
    ***** * hahahaha**** ********** ********** ********
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    *** *** ** ******* **** ****** *** ** ***** ****** ****** ******* ********* *****
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
  • muadip muadip:
    ***** ** hahahaha *** ***** * ********
  • M Marryhuana:
    ******* ** * *** *** * *** ** ******** ** ** **** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
    ********** ***** * ******** *** ***** *** hahahaha***** ** * *** *** * *** ** ******** ** ** **** ***** hahahaha
  • M Marryhuana:
  • muadip muadip:
    ****** ***** hahahaha** ******* ****** ** **** **** ********
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    ** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****
  • M Marryhuana:
    ** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • muadip muadip:
    ** ***** *** ***** **** *** **** *** ******** ********** **** ******* hahahaha**** ********** *** ***** *** ****** ** ******** hahahaha*** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****
  • H happyworld:
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
    muadip muadip: hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** *******...