Balkondan Kabine Taşıma

skaffa

Yeni üye
Merhaba beyler. Fem Super lemon haze bitkim var iki tane ben bunlara balkonda çok güzel bakıyordum çiçeklenmeye geçiyorlar ancak kabinde büyütmüyordum havalar çok sıcak diye balkonda aldı başını gitti bunlar çok büyüdüler sitede oturuyorum apartmanlar çok yakın bir birine anlayan biri balkona gözü çarpsa direk anlar 1.50 oldu boyları küçükken dert değildi ama çok dikkat çekiyor ağaç gibi stres oldum herkes balkonda oturuyor ****. Bende bugün kabini kurdum sıcaklık testi yapıyorum şimdi balkondan kabine aldım diye ne gibi bir problem yaşarım nasıl olur ne yapabiliriz bilgilendirirseniz sevinirim. Bol şans.

DTK

Üye
Kanka ben de bitkileri dışarıdan içeri aldım eğer ortamı güzel sağlarsan bi sıkıntı yaşamazsın çiçeğe girdilerse karanlık vaktin zifiri karanlık olmasına dikkat et

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum egitim verdinmi bitkine, kabine al ama bir daha disari cikartma.Bir iceri bir disari mevlasi sasar. Kabine aldiginda yeterli isik gücünü sagla ve ver bitkini cicege. super lemon haze kisa bile kalmis 1,5 metre.O genetik cok uzuyan bir genetik.Daha cicektetde boy atacak aklinda olsun.

skaffa

Yeni üye
Kanka ben de bitkileri dışarıdan içeri aldım eğer ortamı güzel sağlarsan bi sıkıntı yaşamazsın çiçeğe girdilerse karanlık vaktin zifiri karanlık olmasına dikkat et
Dostum egitim verdinmi bitkine, kabine al ama bir daha disari cikartma.Bir iceri bir disari mevlasi sasar. Kabine aldiginda yeterli isik gücünü sagla ve ver bitkini cicege. super lemon haze kisa bile kalmis 1,5 metre.O genetik cok uzuyan bir genetik.Daha cicektetde boy atacak aklinda olsun.
Tamamdır beyler sağolun bilgiler için. Isı testini yapayım alacağım kabine. Bol Şans.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha****
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha****
  • O oziozi:
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
    O oziozi: hahahaha** ******** ******