Başlangıç İçin Işıklandırma Önerisi

Proometheuz

Yeni üye
Kankalar ışıklar hakkında pek bi bilgim yok açıkçası 3-4 saksı çadır içi autoflower yetiştirmeyi düşünüyorum. Aklımda harvest master pro grow led 330w var ne önerirsiniz ışıklandırma için, bütçem ortalama 3bin tl civarı

Proometheuz

Yeni üye
240w quantum board tavsiye ederim Samsung Lm301h ledler en iyisi şu anda. Led alcaksan grow sitelerinde satılan ledlerden uzak durmak daha mantıklı fiyat olarak pahalı ve o fiyata çok daha iyi ledler bulabilirsin. Sahibindende lm301h diye başka çakma ürünler satanlar var tavsiyem yurtdışından gelmiş ürün alman olur. Bunu önerebilirim.
bunun orjinal olduğunu nasıl anlayabiliirm peki bide alternatif olarak başka önerin var mı dostum

Wathercity

Yeni üye
Slm kankalar 2 kök bitki yetiştireceğim bütçem oldukça kısık en uygun ışık ne kullana bilirim ?
Kabini kendim yapıyorum.
Karbon fiber ilede bilgi verirseniz sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********