Başarılı Topping??

Drugdealer

Yeni üye
selam kankalar bitki 5. haftasında ve 4 gün önçe topping eğitimi uyguladım gayet başarılı oldu merak eden arkadaşlar vardı diye hatırlıyordum.
http://i.hizliresim.com/lORG3Q.jpg
http://i.hizliresim.com/oOlW0X.jpg

ukka

Yeni üye
Aynen kanka merak edenlet derken bi konu acmistim ::)bu toppik nedir  ne faydasi ve nasil yapilir diye ama sonuc alamadim:(

FirstGrower

Yeni üye
Cvp: Başarılı Topping??

ukka' Alıntı:
Aynen kanka merak edenlet derken bi konu acmistim ::)bu toppik nedir  ne faydasi ve nasil yapilir diye ama sonuc alamadim:(

Kanka öncellikle toppik yazarsan sonuç alamazsın adı topping, kelle uçurma diyede tohumsuzun videosu var bu konu başlıklarını aratırsan sonuca ulaşırsın.

Toska

Üye
Çok güzel gözüküyor eline sağlık , bol hasatlar dilerim. Böyle konuların açılması çok iyi oluyor ,topping eğitimini ve nasıl yapıldığını biliyordum ama daha hiç 4 gün önce topping yapılan bitkinin nasıl göründüğüne dair fikrim yoktu bunlar güzel şeyler :)

Drugdealer

Yeni üye

Toska' Alıntı:
Çok güzel gözüküyor eline sağlık , bol hasatlar dilerim. Böyle konuların açılması çok iyi oluyor ,topping eğitimini ve nasıl yapıldığını biliyordum ama daha hiç 4 gün önce topping yapılan bitkinin nasıl göründüğüne dair fikrim yoktu bunlar güzel şeyler :)

saol kanka önemli olan zamanında yapmak darısı başına

Bitkinin buyutecegi somek kadar olsun diye degil dolsun diye yapilan bi teknik. Sonu yok bitkinin boyutuna ve bakimina gore istersen tum tepelere uygulaya bilirsin. Korkma bi tane tepe gitti diye. Amaci 1 gitsin 2 gelsindir. Bitkileri seviyosan cok faydali ve hasat arrttiran bi teknik. Basarilar :)

Taman Shud

Yeni üye
beyler şu topping mevzusunu bir cahile anlatır gibi anlatabilecek olan var mı ? nedir ? ne işe yarar? ne zaman yapılır? nasıl yapılır? vs...

BadTrip

Yeni üye
yaprağın üstünde çiçek yapan bişey cıkıcak onlar senin sömeklerin olucak sen o şeyleri alıcaksın kafasını koparıcaksın kelle ucurucaksın yani o ciceklerin. Ordan 1 cicek cıkıcakken dupe yapıcaksın 2 cicek cıkıcak bey amca

Blade

Yeni üye

Bu topik yapildi mesela

Ekli dosyalar

• A8B958C3-BB9C-48E8-8755-B68C1C3ABBE4.jpeg
    A8B958C3-BB9C-48E8-8755-B68C1C3ABBE4.jpeg
    228.5 KB · Görüntüleme: 92

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
    ***** ***** ****** ********** ***** ** hahahaha* *** ******* *** ********* ***** *********
  • NE0 NE0:
    ***** ***** ***** ********** **** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ******* **** hahahaha** ******** ******** ***** *****
  • NE0 NE0:
  • NE0 NE0:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • puslu77 puslu77:
    ** ******* ****** ***** *** ********** ******** **** ****** ***** ********* *** ***** ** ******* **** ******** ** ****** *******
  • E eagle54:
    ***** ** ******** hahahaha*** ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ********
  • NE0 NE0:
    ***** ** ******** hahahaha***
  • NE0 NE0:
    ***** *** **
  • puslu77 puslu77:
    ********* ***** ***** ** ****** ********* ** **** ****** **** *** **** ****** ** ******** *** ******* ***** ****** ***** ******* ***** ******* hahahaha******* hahahaha ****** ******** *****
  • puslu77 puslu77:
    ***** ** *** ********* ******* hahahaha *********
  • puslu77 puslu77:
  • NE0 NE0:
    ***** * ***** ** ******* ********** ********* ******** **** ******** ****** ***** **** **** ** ********** ********* ***** hahahaha* **** ****** ** * ******* * ******* *********
  • NE0 NE0:
    ****** ***** hahahaha* **** hahahaha* ***** ******** *****
    +1
  • E eagle54:
  • puslu77 puslu77:
    ****** ***** hahahaha* **** ****** ******** *** ********* ****** ****** ***** ******
  • NE0 NE0:
  • L lucid:
    ******* ******* ** ***** **** *** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    Night owl Night owl: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****