Büyük Yeni Yıl Çekişine Davetlisiniz Kankalar

Betty777

Üye
Çekilişe katılıyorum herkese sorunsuz mutlu yıllar simdiden :)

Acemi bir avcı bir gün ava gider. bir müddet sonra bir ayı görür nişan alır ve ateş eder ayıyı sağ kolundan vurur. sinirlenen ayı avcıyı kovalar, yakalar ve s.ker.

ertesi gün avcı yine ava çıkar epey dolandıktan sonra sağ kolu sargılı bir ayı görür, nişan alır ve ateş eder bu sefer de sol kolundan vurur. ayı yine sinirlenir avcıyı kovalar, yakalar ve s.ker.

sonraki gün avcı yine dolanmaktadır. sağ ve sol kolu sargılı olan bir ayı görür. "ulan bu sefer vurmam lazım..." der ve ateş eder. bu defa da sağ bacağından vurur. ayı çılgına döner zor da olsa kovalar, yakalar ve şöyle der;

- ulan arkadaş, avcı mısıın, ibne misin?

Biyolog

Yeni üye
2022 senesinide geride bırakırken siz dostlarımla tekrar bir yılbaşı çekilişi yapmanın zamanının geldiğini farkettim. Önümüzdeki senenin hepimize sağlık, mutluluk, huzur , para ve hepsindende önemlisi bol cigaralı geçmesi dileğiyle inşallah. Bu çekilişte hediye kazanacak şanslı kişi sayısı 40. Sizi şanslı köfteler.

2023 Senesi Tohumsuz Yılbaşı çekilişinde ;

1 kişiye drkarbonfiltre.com dan FULL Karbonfiltre seti
Hazir set icerik;
× Dr.Aktif karbon filtre
× Dr.Vortice lineo kanal tipi fan
× Dr.flexible hava kanali
× Dr.Karbon Filtre Koruma Elyafi
× Dr.karbon Filtre askisi
× Yanmaz Aliminyum Bant

1 kişiye gardensgarage.com dan 5000tl degerinde alışveriş çeki
2 kişiye gardensgarage dan 2500tl degerinde alışveriş çeki
5 kişiye gardensgarage.com dan 1000tl degerinde alışveriş çeki

20 kişiye terrapower.bio dan başlangıç gübre seti
içerik 4x 250ml gübre

11 kişiye degenetica.org ve st.kushseed.net sitelerinden 5 adet autoflower veya photoperiod genetik tohum.
( kazanan istedigi genetigi belirliyebilir )

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu konu altına bir fıkra bırakmanız. Üşenenler çekilişe katılıyorumda yazabilir ama üşenmeyin güleriz ;)
Çekilişe sadece 21 Aralık 2022 den önce hesap açan hesaplar katılabilecek.
Çekilişe katılmak için son tarih 7 Ocak.

Bol şans kankalar.

Marsilya

Üye
2022 senesinide geride bırakırken siz dostlarımla tekrar bir yılbaşı çekilişi yapmanın zamanının geldiğini farkettim. Önümüzdeki senenin hepimize sağlık, mutluluk, huzur , para ve hepsindende önemlisi bol cigaralı geçmesi dileğiyle inşallah. Bu çekilişte hediye kazanacak şanslı kişi sayısı 40. Sizi şanslı köfteler.

Hazir set icerik;
× Dr.Aktif karbon filtre
× Yanmaz Aliminyum Bant

içerik 4x 250ml gübre

11 kişiye degenetica.org ve st.kushseed.net sitelerinden 5 adet autoflower veya photoperiod genetik tohum.

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken bu konu altına bir fıkra bırakmanız. Üşenenler çekilişe katılıyorumda yazabilir ama üşenmeyin güleriz ;)

Bol şans kankalar.
Hayatımız filim senaryosu belli perde arkası farklı oyuncular aynı
2020 belli grow yapmak istiyorum ama bir türlü sistemi toplayamadım
en çok da benim ihtiyacım var
çekilişe katılıyorum.,

Eko1982

Yeni üye
Temel ile Dursun alevi olmaya karar verip bir alevi dedesine giderler. İlk önce temel içeri girer dede sorar hz Hüseyin i kerbelada kim öldürdü . Hasan i kim öldürdü diye sorar temelde bilmiyorum dışarı çıkar ve dışardaki dursun u uyarır iki tane cinayet var üstümüze yıkmaya çalışıyorlar

Ü

Üye silindi 32956

Guest

Hazir set icerik;
× Dr.Aktif karbon filtre
× Yanmaz Aliminyum Bant

içerik 4x 250ml gübre

Bol şans kankalar.
Dördüncü Murat Alkol,Sigara ve Esrar'ı yasaklar.Yasakladıktan belli bir zaman sonra demiş acaba halk ne yapıyor haline bir bakayım der.Tebdil-i Kıyafet yapar halkın arasına karışır.Tabi yanında birkaç adamı ile beraber.Bakarki 3 kişi oturmuşlar içki içiyorlar.Birincisine sormuş sen ne yapıyorsun.Adam Cevaplamış Vallah içki içiyoz.Yanındakilere demiş 4 üncü Murat bunun kellesini vurun.İkinciye sormuş sen ne yapıyon.Vallah ben içki içmiyom bunların mezesinden yiyom demiş.Bunun da kellesini vurun demiş 4 Murat.3 üncüye sormuş sen ne yapıyon vallah ben ne içki içiyom ne de mezesinden yiyom ben bunlara sakilik yapıyorum.Ben dolduruyorum bunlar içiyorlar demiş.4. Murat bunun da kellesini vurun demiş.Biraz dolaştıktan sonra 4.Murat bir kayıkçıya denk gelmiş buna beni karşıya geçirsene demiş.Parada anlaştıktan sonra tek başına kayığa binmiş.Biraz gittikten sonra kayıkçı bakmış bu salağın tekine benziyor çıkarmış bir sarma sigarası içine esrarı doldurmuş çekmeye başlamış.4.Murat o çektiğin ne olaki ver birde ben çekeyim demiş.Kayıkçı boşver sen anlmazsın demiş.Ya ver bir de ben çekeyim demiş 4.Murat.Kayıkçı ısrara dayanamış vermiş sigarayı.4.Murat bir çekmiş bu esrar değil mi demiş.Kayıkçı evet demiş.4.Murat sen benim kim olduğumu biliyon mu demiş.Kayıkçı yok demiş.4.Murat ben cihan padişahı 4.Murat'ım demiş.Kayıkçı tipine bakmış hastır lan ordan ben 30 senedir çekiyom bir sadrazam olamadım sen bir çekişte mi 4.Murat olacaksın demiş.

wish

Üye
Bir gün bir adam kahveye girmiş , demişki "çaycı soğuk çayın varmı "
çaycı yok abi taze çay var bende soğuk çay istersen marketten al demiş.
adam kalkmış gitmiş.
bir sonraki gün adam tekrar gelip
" çaycı soğuk çayın varmı demiş"
adam tekrar yok git bakkaldan al demiş.
adam kalkmış gitmiş.
çaycı adamın derdini anlamamış kafasında düşünüp karar vermiş,
demliği adam gelmeden 1 saat önce ocaktan alıp kenara koymuş.
adamın gelmesini beklemiş.
adam tam saatinde tekrar gelmiş oturmuş ve yüksek , tok bir sesle çaycı soğuk çayın varmı demiş.
Çaycı hemen atlamış var abi demiş merakla.
Adam dönmüş ve demişki bi ısıtta içelim ustam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** hahahaha ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    **** hahahaha* *** ********** ********** ***** ***
  • Olorin Olorin:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ********* ****** *** **** *** ***** ***** ****** ******* ****** ***** ********** ********* hahahaha*******
  • Olorin Olorin:
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha**** ********** *** **** *** ***** ******** *** **** ***** ********* ****** ** hahahaha *** **** ***** hahahaha********* *** ***** ***** hahahaha******* ** ********** hahahaha ********* ******** *** ******** ******* ********* ******* *** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** ***** hahahaha ******** ** ***** ******* ***** **** ****** *** **** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** *** *** ***** **** ***** **** ******** ****** *** hahahaha* ****** *** *** *** ***
  • A ax-b:
    ***** ******* *** **** ****** hahahaha ******* *** ***** ******* *** ****** hahahaha *** * ** ******* ********** ***** **** ****** ****** ****** ****** ********* ****** hahahaha** *****
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******** *** ********** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** ***** ** ******* ********* hahahaha ****** *** ** ******** *********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ** ********* ********* ********** hahahaha*** ***** ****
  • A ax-b:
    *** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
  • kkush kkush:
    ***** ********** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S selambencarry:
    ** ***** ********** ********* ** **** ***** ** ***** ******** ** ******** ***** ** ***** ***** **
    S selambencarry: ** ***** ********** ********* ** **** ***** ** ***** ******** ** ******** ***** ** ***** ***** **