Azot ve Fosfor eksikliği tahminim

weyyyk

Yeni üye

cannabis16

Ordinaryüs
Fosforla ilgili bi sıkıntı yok da Azot-Magnezyum ve Sülfür başta olmak üzere komple bi besin azlığı mevcut.yapraklarda yanma olmadığına göre besin kitlenmesi yaşamıyor bitki..sadece gübre az geliyor...
neyi ne kadar kocağını millet nerden bilsin..burada konu açacağına elindeki gübreleri artırarak denesen şimdiye sorun çözülürdü..herkesin grow ortamı ve bitki hızları farklı,milletin vereceği rakamlar afaki olur..dozajı sen tutturacaksın...
karnın doymayınca kimseye ne kadar yiyyim diye sormuyorsun değil mi?? porsiyonu artıyorsun olup bitiyor..bu mevzu da aynı böyle..artıra artıra deneyeceksin ve doğru dozajı bulacaksın..

weyyyk

Yeni üye
sebebi ph dengesizliği kanka phını bir söyle de yardımcı olalım. bir de medya ne.
Medya nedir? 100’lük çadırda fem tohum 3.ayında, anlamadım ne sorduğunu kanka. Ph 6.2 yapmaya çalışıyorum genelde ama 6 buçuk yapmalıyım sanırım. Renkli çözelti ile ayarlıyorum ayarı mı olmuyor acaba

MalrukLord

Doktor
bir ph metre al kendine o ph sıvıları ec arttırıyor. bitki gübre olan ecyi alamıyor tamam. düzelt bunu bakalım yine.

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Kızım çiçeğe girecek yakında. Ama fosfor ve azot eksikliği peşimizi bırakmıyor. Biobizz ailesi kullanıyorum. Neyi nasıl vermeliyim veya ek olarak ne almalıyım tavsiyesi olan var mı?
Kanka sülfür için epsom tuzu deneyebilirsin,ben faydasını gördüm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********