Ayahuasca çayı içenler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 37615
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 31432

Guest
Vay canına çok denemek isterim
Malum soruya hazırsanız soruyorum :)
Nasıl temin edebilirim:)
Kanka bu muhabbetler sigara seker gibi baliklama atlanacak muhabbetler degil. Derinlemesine arastirma yapmani oneririm. Okuyacak 5-6 kisi oldugunu bilsem saglam bir psychedelic rehberi yazicam ama milletin bir kulagindan girip digerinden cikacagini dusundugumden yazmiyorum.

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Kanka bu muhabbetler sigara seker gibi baliklama atlanacak muhabbetler degil. Derinlemesine arastirma yapmani oneririm. Okuyacak 5-6 kisi oldugunu bilsem saglam bir psychedelic rehberi yazicam ama milletin bir kulagindan girip digerinden cikacagini dusundugumden yazmiyorum.
Kankam sen bence okuyacaklara küsme bırak insanlar istediğini desin buralarda bilgiyi paylaşıcak insanlar lazım. Malum Tr de bu tarz kaynaklar ve bilgiler edinmek zor.

powered

Üye
Kankam sen bence okuyacaklara küsme bırak insanlar istediğini desin buralarda bilgiyi paylaşıcak insanlar lazım. Malum Tr de bu tarz kaynaklar ve bilgiler edinmek zor.
Katılıyorum knk sen yaz biz okuruz

bol-cbd-sever

Yeni üye
kanka bu bu çayı içirdikten sonra nasıl bir kafaya girdin duyguların ve düşündüğün konular üzerinde yoğunlaşıp çözümleyebildin mi olayları. seni yalnız bırakıyolar mı yoksa sürekli ordakilerle iletişim halinde misin. Açıkcası kafamda düşünüp sonuca ulaştırmam gereken çeşitli konular var sakince oturup bunlara yoğunlaşmak istiyorum böyle bir aydınlama gibi bir etki yaratıyor mu . uzun süredir cigara dahil bisey kullanmıyorum ve bu durumu cigara alıp yapıcaktım. fakat bu yöntem biraz daha farklı gibi sence hangi yolu seçmeliyim. mari çözüp evde mi yapayım yoksa bahsettiğin yere mi başvurayım. süreç hakkında da biraz detay verebilirsen çok sevinirim kankam .
Spritüel inzivalar yaz çıkar instada. Çözümleyebildim sorunlarimin bı kısmını ve aydınlanma geliyor

Türkiye'de içsel evrim inzivaları düzenleyen bir kuruluş var yabancı menşeili, ama uygulayıcılar türk. bir köy evinde villada denedim, herşey yasaldı.
Önce bir fincan verdiler, içtim. 10 dk geçti bir fincan daha geldi.( Max 2 fincan veriyorlar) sonra herkes kusmaya başladı, ben de kustum. Ondan sonra halüsinasyonlar ve bir öfori hissi başladı.
Zihnimde bir sürü şeyi aynı anda düşünüyordum. Zihnim açıldı eski anılarıma döndüm. Yaptığım hatalar yüzüme bir tokat gibi çarptı. Onlar üzerinde düşündüm, hatalarımı irdeledim.
Çok güzel bir deneyimdi. Görseller çok tatmin edici ve gerçekti ayrıca.
kanki bu kuruma nerden ve nasıl ulaşırım .

Türkiye'de içsel evrim inzivaları düzenleyen bir kuruluş var yabancı menşeili, ama uygulayıcılar türk. bir köy evinde villada denedim, herşey yasaldı.
Önce bir fincan verdiler, içtim. 10 dk geçti bir fincan daha geldi.( Max 2 fincan veriyorlar) sonra herkes kusmaya başladı, ben de kustum. Ondan sonra halüsinasyonlar ve bir öfori hissi başladı.
Zihnimde bir sürü şeyi aynı anda düşünüyordum. Zihnim açıldı eski anılarıma döndüm. Yaptığım hatalar yüzüme bir tokat gibi çarptı. Onlar üzerinde düşündüm, hatalarımı irdeledim.
Çok güzel bir deneyimdi. Görseller çok tatmin edici ve gerçekti ayrıca.
Bu inziva turlarını merak ettim ismi nedir vendor değil paylaşılabilinir sanırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D Dr.Organic:
    ** *** **
  • D Dr.Organic:
  • istr istr:
  • universesingularity universesingularity:
  • istr istr:
    **** ********* hahahaha hahahaha**** *** ******* ******* *** ********* ***
  • istr istr:
  • K kısırlıı:
    ******** hahahaha* ***** ***** ********* *****
  • istr istr:
  • NewGardener NewGardener:
    **** hahahaha*** hahahaha* ***** ***** ********* *****
    +1
  • K kısırlıı:
    * ******* ********** ****** ****** hahahaha*** ****
  • NewGardener NewGardener:
  • istr istr:
  • K kısırlıı:
  • istr istr:
    **** ********** *** * *** ******* ***** ***** ** ***** ********* **** **** ** ******* ****** *****
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • K kısırlıı:
    **** ***** ****** ****** ******* ****** **** ******* ** * **** hahahaha* ********** *** * *** ******* ***** ***** ** ***** ********* **** **** ** ******* ****** *****
    *** ****** **** ******* ******* ** ******* *** ********* ****** ***** ** **** ******** ******* ******** ******** ***** ***** ******* **** ** ***** ***** *** **** ****** **** ****** **
    +1
  • D Dr.Organic:
  • istr istr:
    ***** **** ******** ** ***** ****** ******* ** ****** **** ***** ****** ****** ******* ****** **** ******* ** * **** ********
  • istr istr:
    istr istr: *** ** ** ***** **** *** ** ** ***** *** **** ***** ** ***** ****