Ayahuasca çayı içenler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 37615
  • Başlangıç tarihi

drugrace

Yeni üye
Ayahuasca içen varsa aramızda kafa raporu lütfen.
Hollandada hippinin tekinden almıştım merak edip.Rahat ir ortamda tek baıma içtim.Aklımda güzel şeyler kurmaya çalıştım.Etkisi ne zaman geldi hatırlamıyorum ama "kolpa lan bu" dedikten biraz sonra uzaydaydım.Dünyayı istediğim gibi hareket ettirebiliyordum.Evrenler yıldızlar galaksiler hepsini görebiliyordum.Uçan her yeri göz olan kanatlı şeylerin sürüsünü gördüm.Her yerimi sardılar hiç bir şey göremiyordum.Daha sonra gözümü açtığımda her yerimin parladığını gördüm.BEN TANRIYIM kafasına girmiştim daha sonra dünyaya geldim.Dünyadaki her kötü şeyi iyileştirdim.Gözümün önüne fox haber geldi :)D) kuraklık bitti vs diye.Daha sonra kendimi saldım ve yaklaşıl 4 saat boşlukta milyonlarca renkli milyonlarca şekilli şeyin içinden geçtim.Uyanışımda ise dünyaya doğru çekildim son hızda.Uyandığımda çok terlemiştim ama hayatımda yaşadıım en güzel şeylerdendi.Kafan rahatsa bad tribe düşmezsin bunun bad tribi çok kötüymüş diye duydum.çok fazla "şey" dedim kusura bakma tarif etmek imkansız.

Ü

Üye silindi 37615

Guest
Kanka "çok fazla şey" demen daha iyi ben çok merak ediyorum ayahuascayı. Aslında imkanım var yakın zamanda denemek için ama beni çok koparırsa yapmam gereken işler var o yüzden bekletiyorum.

drugrace

Yeni üye
Kanka "çok fazla şey" demen daha iyi ben çok merak ediyorum ayahuascayı. Aslında imkanım var yakın zamanda denemek için ama beni çok koparırsa yapmam gereken işler var o yüzden bekletiyorum.
Yanına iyi bir trip sitter bulundur kesinlikle.Güzel hava alan bir ortamda üşümeyeceğin veya terlemeyeceğin kıyafetler olsun.Öncesinde bir şey yeme kusarsın.Bol tripler..

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Nereden buldun kanka ayahuascayi? Ben de merak ediyorum

bol-cbd-sever

Yeni üye
Türkiye'de içsel evrim inzivaları düzenleyen bir kuruluş var yabancı menşeili, ama uygulayıcılar türk. bir köy evinde villada denedim, herşey yasaldı.
Önce bir fincan verdiler, içtim. 10 dk geçti bir fincan daha geldi.( Max 2 fincan veriyorlar) sonra herkes kusmaya başladı, ben de kustum. Ondan sonra halüsinasyonlar ve bir öfori hissi başladı.
Zihnimde bir sürü şeyi aynı anda düşünüyordum. Zihnim açıldı eski anılarıma döndüm. Yaptığım hatalar yüzüme bir tokat gibi çarptı. Onlar üzerinde düşündüm, hatalarımı irdeledim.
Çok güzel bir deneyimdi. Görseller çok tatmin edici ve gerçekti ayrıca.

Ü

Üye silindi 37615

Guest
Türkiye'de içsel evrim inzivaları düzenleyen bir kuruluş var yabancı menşeili, ama uygulayıcılar türk. bir köy evinde villada denedim, herşey yasaldı.
Önce bir fincan verdiler, içtim. 10 dk geçti bir fincan daha geldi.( Max 2 fincan veriyorlar) sonra herkes kusmaya başladı, ben de kustum. Ondan sonra halüsinasyonlar ve bir öfori hissi başladı.
Zihnimde bir sürü şeyi aynı anda düşünüyordum. Zihnim açıldı eski anılarıma döndüm. Yaptığım hatalar yüzüme bir tokat gibi çarptı. Onlar üzerinde düşündüm, hatalarımı irdeledim.
Çok güzel bir deneyimdi. Görseller çok tatmin edici ve gerçekti ayrıca.
Biliyorum bahsettiğin kuruluşu ama çok pahalılar ve gerçek bir deneyim mi yaşatıyorlar ben de soru işaretiydi. Trip ne kadar sürdü?

Ü

Üye silindi 37615

Guest
1saatodlukafasigelmedi mimosa + üzerlik hakkında ne düşünüyorsun

batuga

Yeni üye
Kanka dmt cart ve mimosa ayahuasca ile ayni sey degil. Ayahuascada yuklu miktarda dmt, maoi ve baska alkaloidler var. Hepimiz biliyoruz hangi vendordan bahsettigini. Turkiyede ayahuasca bulmak forumu birazcik dolasip vendor bulmaktan daha zor
mimosa ve üzeriliği kaynatman yeterli ayahuasca için mimosa vendorda var üzerlik tohumu her yerde var dmt mimosa hostilisin kök kabuğundan çıkıyor iyi bilirim ürettim bir çok sefer

bol-cbd-sever

Yeni üye
Hangi bitkileri kullandiklarini biliyor musun
Ayahuasca. Onun haricinde sigara içmek yasak inzivada sigara ihtiyacı hissedersen rape diye birşey üflüyorlar burundan. Nikotin var içinde aynı zamanda kafayı da yükseltiyor. Ondan hariç kambo diye birşey var ama ekstraya giriyor kurbağa zehrini deri altına veriyorlar ruhsal arınma sağlıyormuş, ben yaptırmadım pahalı bişey, bir de çok fena kusturuyor. San Pedro kaktüsü ve yopo var. Ayahuasca harici hepsi ekstra ücrete tabiiydi. Ben birtek ayahuasca ve rape yaptım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********