Auto photo aynı anda yetişir mi

Dahadeli

Yeni üye
Öncelikle herkese bol hasatlar zehir gibi cigaralar diliyorum şimdi kanka lar sorum şu photo ve auto bitki aynı anda aynı ışık altında yetişir mi??? Auto Bloom döneminde 18/6 periyotta bakılabilirse bence yetişir yanlışım varsa düzeltin ama forumda okuduğum kadarıyla auto için ideal ışık döngüsü 18/6 yanı tahmini autonun hasat sonuna dogru photo anca Bloom a gececek uzun süre bekleyip harman kalmak istemediğim için 2 auto 2 photo aynı anda ekmeyi düşünüyorum bu şekilde Ekim yapan daha önce tecrübesi veya bilgisi olan kanka lar bi cevap yazabilirlerse cok sevinirim

Woppy

Ordinaryüs
Knk bence yapmasan ayrı ayrı yapsan daha iyi olur auto lar en kötü 20/4 veya 24/0 olmalı benim görüşüm bu. Bende suan 1 auto ve 3 köfteci var şuan oto 1 1.5 ayı var ama köfteciler baya gelişti cicege sokmam lazım sokamıyorum suan bukadr geliştiyse çicektete gelişecek bi bu kadaryer sıkıntısı olabilir gibi geliyor. Suan diyorum köftecileri ekmeseydim keske.

Dahadeli

Yeni üye
Knk bence yapmasan ayrı ayrı yapsan daha iyi olur auto lar en kötü 20/4 veya 24/0 olmalı benim görüşüm bu. Bende suan 1 auto ve 3 köfteci var şuan oto 1 1.5 ayı var ama köfteciler baya gelişti cicege sokmam lazım sokamıyorum suan bukadr geliştiyse çicektete gelişecek bi bu kadaryer sıkıntısı olabilir gibi geliyor. Suan diyorum köft
Kanka kabine degil direk oda içerisine ekmeyi düşünüyorum o yuzden yer pek sorun yaramayacaktır kanımca photo gelişmesi daha iyi olmaz mı verim acısından 18/6lık dönem autonun verimini etkiler mi yada gelişimini cevap için teşekkürler ayrıca

OGpuşt

Üye
ikisinide aynı anda yapmak istiyosan 18/6 da bakabilirsin kanka profilimdeki auto bitki 18/6 döngüden çıkma şişiyo yani gayette merak etme.

OGpuşt

Üye
kanka konun denemesini yapmadım aynı genetiklerle bilmiyorum ama 8-10 haftada ( çiçeklenme ) genetiğine göre hasat edersin hertürlü.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ** ** ** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** ****** * ***** **** hahahaha ***** ***** ****** *********
  • H happyworld:
    * **** ****** ** ***** hahahaha**
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ******** ***** * ***** ***** ****** **** **** hahahaha** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H happyworld:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ***** ***** ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    **** ***** ***** ** ******* *** ***** hahahaha*** ******* ***** ** ***** ****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    *** hahahaha* * *** **** ***** ******* ******* ********* ***** *** ******** **** *** hahahaha**** *** ********** ******* ** ******* *** hahahaha* ******** ******
  • P puslu77:
  • muratzenci muratzenci:
    ****** hahahaha ** ****** ***
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha ***** ******** ******* ******* ******** ** ***** ****** ** ***** ******** *
    P puslu77: hahahaha ***** ******** ******* ******* ******** ** ***** ****** ** ***** ******** *