Auto Original Glue Günlük

Genetik: 1 adet Auto Original Glue
Kabin : 45cmx85cmx165cm bez dolap
Işık : 200w full spectrum cob led
Toprak : Plagron Light Mix
Saksı : Air Saksı 19lt
Nem ve Isı ölçer
Usb Mini Vantilatör
Usb Mini Nem makinası
Gübreler
*Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH perfect 500ml
*Advanced Nutrients Overdrive 250ml
*Advanced Nutrients CarboLoad 250ml

Merhaba Tohumsuz Ailesi. 1 hafta sonra ilk indoor growuma başlıyorum. 1 bitki olacağı için karbon filtre kullanmayı düşünmüyorum. Bununla alakalı bir kaç sorum olacak cevap verip yardımcı olursanız sevinirim.

1- Bez dolabı yansıtıcı film folya vs kaplamazsam sıkıntı yaratır mı ? Bez dolap beyaz renk

2- Bez dolabın çadırı kumaş hava alıyor kapısınıda yarım açık bırakırsam Giriş ve çıkış fanı koymama gerek var mı ? Var ise hangi fandan almam gerek ?

3- TaNg çizelgesini takip edeceğim mevcut gübreler yeterli mi yoksa başka gübre gereksinimim olur mu ?

4- Plagron toprağın içindeki perlit yeterli gelirmi yoksa ekstra eklemem gerekiyor mu ?

@silas34 @RabbitKanka @Ripley'sOG @Vedoo

Son düzenleme:

Nemesis4

Kıdemli Üye
Dostum bence kapla myler yansıtıcilar veya folyoda iş görür kanka bez dolaba 1 bitki icin havalandirma yapmana gerek yok diye düşünüyorum arada odanin camini ac içeriye oksijen girsin tangda zaten yeterli olcak kadar gübre var onlar yeterli olur diye düşünüyorum 4 cu soruya pek bilgim yok knka bide ben ufak bi sey soriyim bu mini vantilatör ile nem makinası usb girisini nasıl prize çeviriyorsun kanka

C

Cibril

Guest
Dostum bence kapla myler yansıtıcilar veya folyoda iş görür kanka bez dolaba 1 bitki icin havalandirma yapmana gerek yok diye düşünüyorum arada odanin camini ac içeriye oksijen girsin tangda zaten yeterli olcak kadar gübre var onlar yeterli olur diye düşünüyorum 4 cu soruya pek bilgim yok knka bide ben ufak bi sey soriyim bu mini vantilatör ile nem makinası usb girisini nasıl prize çeviriyorsun kanka
Ucuna ceptekefonu Şarj kafasındaki Bölümü kullan tak prize kanka...

Ucuna şarj aletinin kafasını takıom

işte bu moruk. Bir dahaki grow ben bu bitkiyi yapcam :) :) takipteyim moruks. <3
Kanka 15 adet aldım bu tohumdan. Birini balkonda outdoor yapayım 10 gram içimlik versede yeter diyerek büyüttüm. Çiçeklenmeye girdiği hafta bitkiye birşeyler oldu. Su stresi dedi herkes burada sorduğumda ama su stresi değilmiş güneş yakmış bitki öldü. Elimde 14 adet kaldı original glue. %22 thc ve inanılmaz güzel koku ve aroması var. Bu yüzden seçtim.

president

Müptezel
Kanka 15 adet aldım bu tohumdan. Birini balkonda outdoor yapayım 10 gram içimlik versede yeter diyerek büyüttüm. Çiçeklenmeye girdiği hafta bitkiye birşeyler oldu. Su stresi dedi herkes burada sorduğumda ama su stresi değilmiş güneş yakmış bitki öldü. Elimde 14 adet kaldı original glue. %22 thc ve inanılmaz güzel koku ve aroması var. Bu yüzden seçtim.
adamsın kanka ben başaracağına canı gönülden inanıyorum sizde inanın

S

silas

Guest
1 yansımayan ışık sana ısı ve elektrik faturası olarak geri dönecektir kanka, İyi bir şey al kullan demiyorum sıcaklık problem olursa yansıtıcı gelsin aklına yani.
2 Beni düşündüren asıl mesele gelişim için hava sirkülasyonu ve koku, hadi kokuyu olmadı farzedelim bitkinin asıl besini ışık ve havadır %90-95, gübreler 5-10udur. Olmaz demiyorum olur ama sağlıklı olmaz. Northern lights genetiği daha az koku yapar bu arada gübrelemeye de bağlı tabi.
3 Tang çizelgesi az gübreyle kısa zamanda en hızlı şekilde hasat almayla alakalı. Sana kalmış çiçeklenme döneminde bigbud carboload candy over drive ekleyen arkadaşların aldığı sonuçlar çok güzel oluyor.
4 Elinde varsa extradan %10 kadar eklemeni tavsiye ederim yoksa önemli değil yeterli, çok takılma mükemmel bir toprak sonuçta.

1 yansımayan ışık sana ısı ve elektrik faturası olarak geri dönecektir kanka, İyi bir şey al kullan demiyorum sıcaklık problem olursa yansıtıcı gelsin aklına yani.
2 Beni düşündüren asıl mesele gelişim için hava sirkülasyonu ve koku, hadi kokuyu olmadı farzedelim bitkinin asıl besini ışık ve havadır %90-95, gübreler 5-10udur. Olmaz demiyorum olur ama sağlıklı olmaz. Northern lights genetiği daha az koku yapar bu arada gübrelemeye de bağlı tabi.
3 Tang çizelgesi az gübreyle kısa zamanda en hızlı şekilde hasat almayla alakalı. Sana kalmış çiçeklenme döneminde bigbud carboload candy over drive ekleyen arkadaşların aldığı sonuçlar çok güzel oluyor.
4 Elinde varsa extradan %10 kadar eklemeni tavsiye ederim yoksa önemli değil yeterli, çok takılma mükemmel bir toprak sonuçta.
Teşekkür ederim kanka. Peki nasıl bi havalandırma yapmalıyım ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ***** ***** ******* *** * *** ****** hahahaha** ***** ******* hahahaha
    ** **
  • 420x 420x:
    * ******* ****** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** *** hahahaha* ******* ******* ******* hahahaha hahahaha** hahahaha* hahahaha***
  • 420x 420x:
    ****** **** ** *** hahahaha**** ******** ***** ********* ****** ********** *** ******** ********
  • 420x 420x:
    *** **
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** ***** ****** **
  • S sefilzenci:
    **** ******* ****** hahahaha**
    ****** ****** ***** **
    **** ****** ** ******* ********** ***** ****** **
    ***** ******* **** hahahaha* ***** *****
  • 420x 420x:
    ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ******* hahahaha* *****
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ** ******** ********* ***** ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    NewGardener NewGardener: ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **