Auto lemon 56 gün çiçeğe girmiyor ilerleme yök

Mokiyatoo

Yeni üye
Peki o zaman dün 24 saat karanlığa aldım artık 12 / 12 devam ediyorum arkadaşlar heralde photo bu sağolsun sponsor auto diye kandırdı beni :)

oturanboga35

Müptezel
Peki o zaman dün 24 saat karanlığa aldım artık 12 / 12 devam ediyorum arkadaşlar heralde photo bu sağolsun sponsor auto diye kandırdı beni :)
Sponsor hakkında gördüğüm her konunun altına yazıyorum. Kardeşim şu işleri bir düzeltin ya sırf bu yüzden sipariş etmekten çekiniyorum. Hayat bu kadar pahalı iken para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir zamanda niye insanların emeklerini, paralarını heba ediyorsunuz. O kadar para verip auto mu photomu belli olmayan tohumu neden satın alalım. Yurtdışı işlerinden bizi kurtarmaniz çok güzel ama bu organizasyon eksikliği verilen paradan daha büyük sorun. Lütfen yetkili kişilere sesleniyorum bir çözüm bulun.

Mokiyatoo

Yeni üye
Sponsor hakkında gördüğüm her konunun altına yazıyorum. Kardeşim şu işleri bir düzeltin ya sırf bu yüzden sipariş etmekten çekiniyorum. Hayat bu kadar pahalı iken para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir zamanda niye insanların emeklerini, paralarını heba ediyorsunuz. O kadar para verip auto mu photomu belli olmayan tohumu neden satın alalım. Yurtdışı işlerinden bizi kurtarmaniz çok güzel ama bu organizasyon eksikliği verilen paradan daha büyük sorun. Lütfen yetkili kişilere sesleniyorum bir çözüm bulun.
Tamam 1.5 K da gübre masrafı var erkenden başladık gübreye auto diye yarılandı gübreler bitkiler daha çiçeğe girmeden ;)

oturanboga35

Müptezel
Yıl olmuş 2022 bu işin kitabını yazmış olan siz; ne sattığıninizi bilmiyorsunuz. Boklu derenin kenarında torba tutan 20 lik eleman bile ne sattığını biliyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • YouDet YouDet:
    *** ******* ****** ***** **** ****** ********* ****** ***** ***** *** ******* ********* *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Zorro Zorro:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha* ***** ********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Zorro Zorro:
    ******** ******** *** ***** ***** ********* ********** ***** ******** ********** ******* ******** ***** ****** ********** ******** ***** ******* ** ****** ********* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • YouDet YouDet:
    ***** ***** hahahaha* ****** ** ****** ******* ***** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ***** ********** ****** ******* ***** hahahaha ****
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha **** ***** ** ****** ***** **
    +1
  • YouDet YouDet:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • YouDet YouDet:
    ********* ****** ***** ********** hahahaha*** **** hahahaha** hahahaha *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** *** ******* ** ******** hahahaha****** hahahaha
  • V vforven:
    hahahaha hahahaha**** ** ********** ********** ***** ****** ***** ******* *** ***** ********** ******* ***** ****** **** **** **** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • D devilhunter:
    hahahaha *** *********
  • D devilhunter:
    hahahaha**** ******* ******* **** hahahaha * *** *** hahahaha * ** ****** ** **** **** ***** ******** ***** *** *** *
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ****** ***** ******** hahahaha ******** ********** *****
  • maganda maganda:
  • M Muichiro:
    hahahahahahahaha ****** ****** *** ********* ******* ******** ***** ******** ********* hahahaha** ******** ***** **** ** ******* *** ********** ******** ** ****** **** ********** ***** ** ****** hahahaha* **** *** ******* ** ********** ****** ********* *** *** *** ***** ******* ******** ********** **** hahahaha* ******** hahahaha** ****** ****** *** ******** ***** *** **** ****** ****** *** *** ****** ***** ****** **** **** **** ********* ******* *** hahahaha*** ** **** ******* hahahaha ******** ******* hahahaha** ****** ********** ****** ********* ********** ** **** ********** ** **** ********** ******* ** ** ******* ****** **** hahahaha **** hahahaha**** ***** ** ********** ** *** ******** ******
    M Muichiro: hahahahahahahaha ****** ****** *** ********* *******...