Auto bitkiye verim artırıcı eğitimler verilebiliyormu ?

Efexx

Yeni üye
Knkalar Auto bitkiye verim artırmak için topping vs gibi eğitimler verilebiliyormu ?

Sizce automu yetiştirilmeli photomu

Ü

Üye silindi 257

Guest
Cvp: Auto bitkiye verim artırıcı eğitimler verilebiliyormu ?

Efexx' Alıntı:
Knkalar Auto bitkiye verim artırmak için topping vs gibi eğitimler verilebiliyormu ?

Sizce automu yetiştirilmeli photomu

İlk yetiştirme deneyimin ise auto dan başla..Topping veren de var vermeyende ama genelde lst yaparak dalları eğip bükerek eğitim veriyorlar..Verim konusunda photo ya yaklaşamaz bile auto ancak photo da sabır ve deneyim işidir.

aliatif

Yeni üye
Kanka bitki sağlıklıysa, büyümesi hızlıysa topping in çok faydasını görürsün . Mesela 2. Haftanın sonunda 4., 5. Nodu attıysa hızlı büyüyordur. Kes başı gitsin o zaman. Ben yaptım topping. şuan 50. Günü 20 tane sömek başı var :)

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Autolarda en cok verimi 24 saat isik verdigin taktirde alirsin ve isigin ne kadar guclu olduguylada alakali bir durum. Ayrica bitkiye extra co2 vermen hasati arttirir. Maya ve seker karistirarak basit bir co2 ureten karisim yapip bitkinin yanina koyabilirsin.

Simtozu

Üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Autolarda en cok verimi 24 saat isik verdigin taktirde alirsin ve isigin ne kadar guclu olduguylada alakali bir durum. Ayrica bitkiye extra co2 vermen hasati arttirir. Maya ve seker karistirarak basit bir co2 ureten karisim yapip bitkinin yanina koyabilirsin.

abi ben auto söyledim önceki 14 bitkimi senin videoları 25.karesine kadar ezberleyerek yetistirdim 1 tane auto vardı şoka soktum bitkiyi yanlısıkla vs ama hasatı sağlam aldım . Şimdi autoya ben ne zaman 24 saat ışık basmalıyım 5 tane bubblegum 1 tanede önceki autodan cıkan tek tohum norton light var . Paradan masraftan yana sıkıntım yok senin gibi hobi yapıyom kafama göre. 24 saat ışık işini bi açıllar mısın hangi dönem basayım ilk 2 hafta 24 saat 1000W basacam bitkiye o kadarını biliyom sadece benim denemek istediğim bitkiyi dinlendirmeden 3 ay 24 saat ışık versem nolur şoka girer mi işe yarar mı bi sıkıntı olur mu onu merak ediyom

GROWER_TR

Yeni üye
reis yani hasata kadar ışığı hiç söndürmeyecek miyiz full yanacak hiç karanlık yok

TohumsuzEsrar' Alıntı:

GROWER_TR

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:

reis yani hasata kadar hiç ışığı söndürmeyecekmiyiz autolarda

Efexx

Yeni üye

GROWER_TR' Alıntı:
TohumsuzEsrar' Alıntı:

reis yani hasata kadar hiç ışığı söndürmeyecekmiyiz autolarda

Aynen dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********