Auto Bitkimin 86. günü ne zaman hasat etmeliyim ?

uğur125

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba auto bitkimin 86. günündeyim ne zaman hasat etmeliyim yeni beyaz pistiller çıkmaya devam ediyor ? @silas @Icarus1925 @TohumsuzEsrar @Mr.Mrs.420 @Aguş üstadlar sizin fikirleiniz benim için önemli.

Son düzenleme:

uğur125

Yeni üye
@thrasher üstad dediğin gibi pistillerin yüzde 60-70i kahverengi fakat yeni beyaz pistiller çıkmaya devam ediyor. Bitkim 86. gününde hepsinin kahverengileşmesini beklesem sorun olur mu ? Auto bitkilerin ömrü 90 gün dedikleri için bitkim ölür diye kessem mi diye düşnüyorum

thrasher

Kıdemli Üye
@thrasher üstad dediğin gibi pistillerin yüzde 60-70i kahverengi fakat yeni beyaz pistiller çıkmaya devam ediyor. Bitkim 86. gününde hepsinin kahverengileşmesini beklesem sorun olur mu ? Auto bitkilerin ömrü 90 gün dedikleri için bitkim ölür diye kessem mi diye düşnüyorum
kanka genetiğine göre değişir auto bitkiler 8 haftada hasat edende var 11 haftada olay tamamen senınle alakalı pistiller çıkmaması gerekiyor demekki hala bitki büyüyor, 60x yada 100x usb büyüteç ile trikomlarına bak rakı beyazı olunca flush atıp 3 gun karanlıga bırak sonra kes

El_Takashi

Kıdemli Üye
Gunle alakası yok kanka fakat bıtkın guzel , daha da zamanı var gıbi dediği gibi direkmikroskopla bak rakı şeffaflığında vur, he sonuna kadar beklerım dersen dediği gibi kahverengı olmaya başlayınca overdrive ver

Marazzssc

Müptezel
Ne overi flush atsin bitki öldürmüs yapraklari bana kalirsa flush at karanliga al bitkiyi bitki ölmek uzere zaten :)

uğur125

Yeni üye
Ölmüş diyenler var bekle diyenler var net birşey söyleyecek olan yok mu ? Dediğim gibi beyaz pistiller çıkmaya devam ediyor çiçeklenmenin 8. haftası 3 gün sonra bitecek. Ne yapmalıyım

Kanka

Administrator
Yönetici
Yaşlanmış zaten ölme yaşı gelmek uzeredir ihtiyarlamış tricom atarsan daha net anlarız

C

Cibril

Guest
Sen bu bitkine bir flush çak sonra bir sade sulama geçir sonra 2 gün karanlığa al sonra vur baltayı bunun zamanı gelmiş bekleme daha yeter dostum...

grower07

Üye
Sömekler şişmemiş ama bence birçok trikom kehribara dönmeye başlamıştır. Hala yeni pistil atmasının sebebi ise bitkin besin sıkışması ve doğru bloom ışığı alamamış ve kafası çook karışmış. Çok bir beklentiye girmeden flush atıp vedalaş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ichbinkrytpon:
    ****** ***** ******** *** ****** ****** ******** hahahaha* ***** *** ****** hahahaha hahahaha** ***** ******
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ****** ****** **** *** ****** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ****** ********** **** hahahaha **** ********* ***** **** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ** ******** ******** ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ***** ********** ** ** ****** ****** ** *******