Auto bitki aşırı buyume

kalayhalit

Yeni üye
Cvp: Auto bitki aşırı buyume

teşekkür ederim birde ufak bir lsd eğitim uyguladım çoğu dalı aynı boyutta büyüdü acaba photo da ondan mi büyüyor diye kafam da soru işareti kaldı şimdi photo ise 20/4 vermeye gerek yok 12/12 yaparım ama auto ise bu sefer 12/12 verip hasatı az alırım fakat bunu nasıl anlayabilirim auto mu photumu olduğunu photo ya 20/4 verirsem ne gibi zararı olur

kalayhalit

Yeni üye

arkadaşlar teşekkür ederim peki neden photo bitkiye 20/4 verilmez herkes verilmez diyor ama nedeni nedir

Hakan-Batur

Yeni üye

kalayhalit' Alıntı:
merhaba auto bitki nin 2 metre olmasi normal mi yoksa bitki auto degilmi bunu nasıl anlarım

Tohumlar güvenilir bankadan ise rahat ol bitkin auto. Benim de başıma geldi. 2 metre 10 santim olmuştu. Diğer 3 ağacın toplamından fazla hasat almıştım ancak onlardan 1 ay 20 gün uzun sürmüştü. Yanında başka çiçek varsa ışığı boşuna 12/12’ye alma. Diğer çiçekleri bozarsın. Öncelikle tohumu aldığın bankayla iletişime geç. Işık da olduğu gibi kalsın. Çiçeklenmeye başlayacak kısa süre sonra:

kalayhalit

Yeni üye

Hakan-Batur' Alıntı:
kalayhalit' Alıntı:
merhaba auto bitki nin 2 metre olmasi normal mi yoksa bitki auto degilmi bunu nasıl anlarım

Tohumlar güvenilir bankadan ise rahat ol bitkin auto. Benim de başıma geldi. 2 metre 10 santim olmuştu. Diğer 3 ağacın toplamından fazla hasat almıştım ancak onlardan 1 ay 20 gün uzun sürmüştü. Yanında başka çiçek varsa ışığı boşuna 12/12’ye alma. Diğer çiçekleri bozarsın. Öncelikle tohumu aldığın bankayla iletişime geç. Işık da olduğu gibi kalsın. Çiçeklenmeye başlayacak kısa süre sonra:
Tohumu arkadaşımdan aldım daha önce de lemon haze almıştım neyse o cıktı bunada white widow auto dedi ama aklımda şüphe kaldı yine de dediginiz gibi 12/12 yerine 20/4 de kalsın çünkü bazı kafalar da 2 3 pistil cıktı ama büyüdüğü için acaba photo da 20/4 ışıkta mi bole büyüyor diye kafamda kaldi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    needrich10 needrich10: **** ******* ******* ********