AUTO \ AK-47 \ WW \ CRİTİCAL \ MAZAR

deadnull

Yeni üye
Herkese selamlar,

Aranıza yeni katıldım ve bir türk sitesinden 4 çeşit kız sipariş ettim. Hepsi elime sorunsuz ulaştı 2 gün içinde hemde. WW ve Critical'in ortalama 12.günü. Ak-47'nin 5. ve Mazar'ın ise 7. günü. İlk defa yetiştiriyorum ve durumları hakkında sizden bilgi istiyorum. Nem makinem yok ortalama ışık açık 40-45 ışık kapalı 60-70 civarı, yeterli toprak alamadım ve 4 kıza ortalama yaklaşık 50'lt lik toprağım var. ve çok toprak kullanamadığımdan dolayı 3 yerine 2'günde bir suluyorum. WW ve Critical için grow gübre kullanmaya başladım, toprağım da all-mix olmasına rağmen bitkilerimde herhangi bir yan etki görmedim. kullanmaya devam ediyorum bende. önerileriniz ve gidişaat ile alakalı yorumlarınızı çok görmeyin.

https://ibb.co/bLYstxH (WhiteWindow)
https://ibb.co/LZ8tTxc (Critical)
https://ibb.co/HVJNmsX (Ak-47)
https://ibb.co/4jQ1mKT (Mazar)

Hangi siteden aldın?
Allmix toprak için sadece yan etki var denmiyor zaten iyi bir filizlenme dönemi için lightmix öneriliyor gelişim dönemine de katkısı olduğunu çıkartıyorum ben mantıksal olarak bu önerinin. 
Gübre için acele etmenin sebebi nedir?

deadnull

Yeni üye
Cvp: AUTO \ AK-47 \ WW \ CRİTİCAL \ MAZAR

Resolut1on' Alıntı:
Hangi siteden aldın?
Allmix toprak için sadece yan etki var denmiyor zaten iyi bir filizlenme dönemi için lightmix öneriliyor gelişim dönemine de katkısı olduğunu çıkartıyorum ben mantıksal olarak bu önerinin. 

gübre sindirebilecek kadar büyüdüğünü düşünüyorum açıkçası, bütün bitkilerin büyümesi farklı oluyor. ilk 2-3 hafta gübre vermeyin diyorlar ama resimde gördüğün gibi, mazar 1 haftalık daha yaprağı bile açılmadı; lakin 10 günlük critical ile aralarında dağlar kadar fark var.

Knka topragini goz onunde bulunmadan konusuyorum icindeki gubreyi falan bilmiyorumde su 2 resimde gordugum kadardi benimkiler ben verdim gubreyi 0.5 ml micro grow bloom fisek gibi uzadilar

deadnull' Alıntı:
Resolut1on' Alıntı:
Hangi siteden aldın?

gübre sindirebilecek kadar büyüdüğünü düşünüyorum açıkçası, bütün bitkilerin büyümesi farklı oluyor. ilk 2-3 hafta gübre vermeyin diyorlar ama resimde gördüğün gibi, mazar 1 haftalık daha yaprağı bile açılmadı; lakin 10 günlük critical ile aralarında dağlar kadar fark var.

Bu süreler tohum patladıktan sonraki süreler mi?

deadnull

Yeni üye

Resolut1on' Alıntı:
deadnull' Alıntı:

Bu süreler tohum patladıktan sonraki süreler mi?

evet, tek tek günlük tutuyorum da.

Kanunsuz34' Alıntı:
Knka topragini goz onunde bulunmadan konusuyorum icindeki gubreyi falan bilmiyorumde su 2 resimde gordugum kadardi benimkiler ben verdim gubreyi 0.5 ml micro grow bloom fisek gibi uzadilar

ben yaklaşık 2.3-2.8 ml arası kullandım 1 litrede. araştırdığım yabancı kaynaklarda 3 ml e kadar dahi kullanabilirsiniz yazıyordu erken sürelerde. gübreye başlayalı 2 gün oldu, 3 gün ara ile tekrar vericem, şu anlık bir sıkıntı gözükmüyor yapraklarda.

Limonhaze88

Yeni üye
Kanka şuan kafada dönen tek soru hangi site bu site ? toprak ve gübreleme de ben hiç sorun yaşamadım zarar diyorlar ama allmixe ekersen bişey olmuyor. Grow gübrenin normalde verileceğinden daha az verirsen herhangi bir yan etkisi olmaz bemce.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha****
  • C cancan27:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ********** ******* hahahaha ********* ******
  • C cancan27:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha**** ***** ******* ******* ******** ****** ********** ******
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ****** ********* **** hahahaha ****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ******** ****** hahahaha**
    +1
  • G Greenlove:
    +1
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ********* ********* ***** hahahaha** ******* **** ********** *****
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ****** * ***** **** *** ******* ********** *** *** ***** *** *** *** ******* ******** ******** ********** ****** ***** *** ***** ***
  • G Greenlove:
    **** hahahaha**** ** ** **** ****** hahahaha***
  • T Turco:
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    hahahaha* ********* ** ***** *** *** ********* ** ****** hahahaha* ****** *** **********
  • T Turco:
  • G Greenlove:
  • 420mr.green420 420mr.green420:
  • G Greenlove:
    ******** *** ** *** *** *** ** ******** **** **** **** ****** *** ***** **** ***** **** ******** **** ***** ***** *** ***** *** ** ****** ******** *** ********** ********** ********* **** *** * *** **** **** hahahaha* ** ****** *** hahahaha*** **** *** hahahaha** ******** hahahaha** **** **** ****** ****** ********* ********** ****** *** *******
  • G Greenlove:
    hahahahahahahahahahahaha******
    G Greenlove: hahahahahahahahahahahaha******