Arkadaşlar bir bakarmısınız erkek mi dişi çiçeklenme başladı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 36171
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 36171

Guest
Arkadaşlar haziran 1 toprağa atım 1 haftadır arkadaşların yanına uğramadım geldiğimde bazıları ciceklenmeye girmişler erkek olanlarada kıyamıyorum ne yapım ne tafsiye edersiniz

Ü

Üye silindi 36171

Guest
kanka bitkilerden başka herşeye netlemişsin şaşı oldum kör kaldım anlıycam diye büyüteç açıp daha da netlemeye çalıştım, bir tane net erkek gördüm bir tane net dişi gördüm, ama eziyet ettin resmen bana lütfen daha net fotolar dene.
Kıyamiyom kardeşim erkeklere o kadar eziyet çektim atmakta istmemiyorum 4 5 tane erkek var aralarında erkeklere ne yapım kaç metre uzaklaştirsam döllemez dişiyi

kanka anlıyorum seni o patikaların dili olsada konuşsa kimse görmesin ama sote olsun diyip seke seke ceylan gibi bidonla su taşıma cile bülbülüm cile, ama erkekler dişilere risk. birisi demişti ki erkeklerin pıtırcıklarını toplayıp kubar hesabı vur kapakta hafiften kafa. ben hiç denemedim iki bitki yaptım en son biri erkek çıktı ben dişiye odaklandım erkeğe verdiğim gübreyi kestim baktım olcak gibi değil düşünmeden kestim biraz parçalayıp olduğu gibi toprağa gömdüm bu yılın sonuna doğru canna bitkili toprağım olmuş olacak, bilmiyorum sende denemek ister misin. bitkileri uzaklaştırmak döllemeyi önlemez kayinat düzen içinde işler ruzgara hükmedemezsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Turco:
    * *
    ErdemRS6 ErdemRS6: **