Arkadaşlar Bı Sorum olacaktı ?

Mtk

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 70 gün önce ekmiş olduğum 2 adet chesee Auto bitkimi hasat etmiş bulunmaktayım.Gubre ışık vs nerdeyse hatasız şekilde büyütmeme rağmen içtiğim sigaralar vasatın altında dışarıdan alınan tohumlu cigaralar bile daha çok kafa yapıyor sizce sorun ne olabilir genetik de mi acaba ?

Tohumları nereden aldın ? Herhangi bi fotoğraf varmı hasata dair ?  + Bende ilk hasatımı kestiğimde kopartmıştım bir sömek sigara yapmıştım ıslak sigaradan ve kafamı hic yapmamıştı aynen senin düşüncene kapılmıştım taa ki 1.5 hafta sonrasına kadar kuruduktan sonra zirve oldum. Umarım seninde sorunun aynıdır, yok değilse büyük hayal kırıklığı kral

Mtk

Yeni üye
Cvp: Arkadaşlar Bı Sorum olacaktı ?

Kardeşim tohumu sponsordan aldım herşeyi doğru yaptığımı düşünüyorum akşam fotolarıni istersen atabilirim

Mtk' Alıntı:
Kardeşim tohumu sponsordan aldım herşeyi doğru yaptığımı düşünüyorum akşam fotolarıni istersen atabilirim

fotoları at akşam kral + curing ve kurutma işlemni nasıl yaptın budda önemli

köfteci

Yeni üye
hasat almadan trikomlara bakmışmıydın kanka ne durumdalardı ? sponsorun sitesinde flowering 65-70 gün oldugu yazıyor ortalamada 1 ayın eksik kanka erken hasat etmiş olabilirsin.

köfteci' Alıntı:
hasat almadan trikomlara bakmışmıydın kanka ne durumdalardı ? sponsorun sitesinde flowering 65-70 gün oldugu yazıyor ortalamada 1 ayın eksik kanka erken hasat etmiş olabilirsin.

15  gün arayla iki tohum ektim. İkinci bştkimi erken hasat ettim diğerini 70gün kestim.

Saltoa

YÖNETİCİ
Kanka simdi bitkilerine baktim hem erken hasat etmisin hemde kurutmada sikinti var simdi o bitkileri kavonoza koy kanka 10 gun beklet gunde 4 5 saat kavonozun kapagi acik kalsin ama karanlik bir ortamda beklet kardesim 

köfteci

Yeni üye

GözlüklüAdam' Alıntı:
köfteci' Alıntı:

15  gün arayla iki tohum ektim. İkinci bştkimi erken hasat ettim diğerini 70gün kestim.

neye göre hasat ettin kanka onu da yazsaydın pistillere mi baktın trikomlara mı baktın yoksa artık olmuştur deyipmi kestin bunlardan biraz bahsedersen sorununu anlayabiliriz.

Saltoa

YÖNETİCİ

Keske burada sorsaydin kanka hasat edeyimmi diye bu is sabir isi bak mahfetmisin bitkiyi kanka 

Mtk

Yeni üye

Saltoa' Alıntı:
Keske burada sorsaydin kanka hasat edeyimmi diye bu is sabir isi bak mahfetmisin bitkiyi kanka 

Pistillere bakarak hasat zamanı geldigini anladım ilk bitkimi normal zamanda hasat ettim kanka kafa yapmayınca acaba geçmi kaldım diye dusunup  erken hasat ettim resimdeki ikinci bitkimi ama buda ayni kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    ******* ****** ****** ***** ******** ******** * ** **** ***** ********** ** ***** ****** hahahaha** ***** *******
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ** ****** ********* hahahaha* ********* ** ******* *** *** ***** **** ***** *** ** ********* ******** ******** ********* *** ** ******** hahahaha **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ** ******* **** **** **** **** *********
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ****** ** ***** *** ***** hahahaha****
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ** ****** ****** **** *** ********** hahahaha**** **** hahahaha ** ***** *** ***** hahahaha****
    ****** hahahaha** ***** **
    hahahaha *** ********* ***** ***** ******* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ***** hahahaha* ******
    ****** ******** ****** ***** **** ****** ********* ********* ********** *** * ***** ***** ****** ********* ********* ** ** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******** **** ****** hahahaha
  • 420x 420x:
    ******* ** hahahahahahahaha **** ***** ***** ***** ** ****** **** ***** *** ******** *** ***** *** ****** ***** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******* ******* ***** **
    *** ****** ******* ******** ***** ****** ***** ****** hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** hahahaha*** **** **
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    **** ***** *** hahahaha*** *** ******** **
  • 420x 420x: