Arka bahçede Maydonozların İçine Tohum Attım

Arkadaşlar dün anneme 2 tohum verdim daha önce kullandıklarımdan annemde çimlendirmeden direk maydonozların içine atmış tohumu çıkacağını düşünüyor az buçuk bende çıkacağını düşünüyorum kuş yemi bile çıkmıştı yani daha önce kuş beslerken

Cvp: Arka bahçede Maydonozların İçine Tohum Attım

sizin düşünceleriniz nelerdir? bu arada yarın kontrol edicem size bilgi veririm

fatboy1340evo

Yeni üye
Bu mevsimde çıkıcağını düşünmüyorum, çıksa da olgunlaşamadan ölür gider zaten fakat ben de bu sene nisan sonu mayıs başı gibi 4 tohumu nolucak be diyerek balkondaki saksılara atmıştım, şuan tüttürüyorum :D

valla onu bilmemde ben antalyadayım bize hala yaz buralar :D   ama sabahları -lere düşüyor bazen

prof33

Yeni üye
patlasa bile -lere düştügünde bi bakarsın bitkin -olmuş kanka hadi ölmedi öle bi şansı yok her gün -yicek 1ay sora.yağmurdan o ciciyi kim koruycak kanka hadi oda oldu 6-7saat sağnak yagmurlu havada nemi ayarlayabilcenmi kanka

kanka zaten tohumlarda cvp gelmedi heralde çürümüştür :D maydonozlar aldı başını gitti maydonoz kadar olamadı :D  bizim tohumlar

prof33

Yeni üye

maydanoz çok hızlı gelişir tohumun patlaması için gece gündüz sıcak ve neme ihtiyaç var

sakatre2

Yeni üye

macbethh' Alıntı:
Bro sen içmeden bu kafayı yaşıyorsun mis gibi  maydonuzun yanına tohum atmalar, anneyle atmalar falan. Bence senin kafa boşken harika

:D katılıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
    Bomberx Bomberx: ***** ********* ****** ***** hahahaha*