Antidepresan ve LSD

Selam dostlar yaklaşık 1 aydır cipram isimli antidepresanı kullanıyorum ve lsd denemek istiyorum. Sizce bad trip yaşar mıyım veya ne gibi sorunlara yol açabilir yardımcı olursanız çok sevinirim

Tommy vercetti

Müptezel
kanka bu kafadaysan kullanmamanı tavsiye ederim bad trip yaşarmıyım düşüncesi bad yaşatır ilkinde çünkü kafasını bilmiyosun o seni yönlendiriyo düşüncelere hakim olamıyosun ilk yaptığımda 200ug yapmıştım evimi bualamadım zaman mekan algımı yitirdim tek olma ve kapalı alanda deneme derim antideprasan içme lsd kullanıcağın gün :) şimdiden güzel halisler

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Dostum su forumdan ne kadar uzaklasma karari almis olsam da, neler oluyor neler bitiyor diye bakip kendimi hesap acarken bulmam bir oldu. Hatali olabilirim ama eski basliklarimda bu konuya deginmis olmam lazim, kesinlikle antidepresan kullaniyorken herhangi bir psychedelic kullanmamalisin. Hatta tavsiyem kullanmayi biraktiktan sonraki 3 ay icinde de kullanmaman yonunde. Gercekten bilmeden hareket edip kendine yazik etmene hic gerek yok kanka. Ha biri cikar der ben soyle boyleyken kullandim bir sey olmadi falan diye ama bu sana bir sey olmayacagi anlamina gelmez

Avare

Doktor
Kankam arkadaşlara katılıyorum mental açıdan kendini iyi hissetmiyorsan kesinlikle almamalısın.
Ayrıca zaten meth yada antidepresan kullanımı varsa lsdnin doğru düzgün çalışmadığı söyleniyor.

kanka mental acıdan hissetsen bile alma, lsd sonucta bu ve asla önermem ben zamanında kullanırken denemiştim ve hem az calısıp hem cok cok yormustu ve kötüydü

Tommy vercetti

Müptezel
kanka mental acıdan hissetsen bile alma, lsd sonucta bu ve asla önermem ben zamanında kullanırken denemiştim ve hem az calısıp hem cok cok yormustu ve kötüydü
Kanka sana kötüsü denk gelmiş :D güzel saklanmamışsa öyle olabiliyor mekan ve zaman algımı yitirdim evimi bulamadım 2 saat dödüm durdum aynı yerde :D

Selam dostlar yaklaşık 1 aydır cipram isimli antidepresanı kullanıyorum ve lsd denemek istiyorum. Sizce bad trip yaşar mıyım veya ne gibi sorunlara yol açabilir yardımcı olursanız çok sevinirim
Kanka cocuk psikoloğundan tut, psikolok, psikiatri ile ne kadar Türkiye de ünlenmiş dr lar proflar varsa tedavi oldum sohbet ettim ve türlü türlü cocukluğumdan beri ilaçlar içtim ve kesinlike böyle kuvvetli bir madde ile bünyen de birleştirmeni önermem sonucu hiç olmayan şeyler yaratır. Ben beynimi ilaçlar ile yedirdiler bana daha cocukken.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    D doğadostu1004: ** ******* ******** ***** +1