Antibiyotik ile mari

Ali Bomaye

Yeni üye
Kankalar antibiyotik kullanırken cigara içilirse cigaranın etkisi düşüyormu bilen varmı ? Geçenlerde diş iltihabım için antibiyotik kullanıyordum. Bi arkadaş saolsun sigara verdi tam organik kokusu çooook güzel ama içtim sigarayı tam istedigim kafaya ulasamıyorum bir türlü bir şey tutuyor kafayı, ondan sonra lan dedim acaba antibiyotik ters tepkimi yapıyor cigaraya. Bilen deneyimleyen üstad varmı. İyi forumlar.

jamesbong

Moderator
İlaç ile aynı anda esrar kullanımı kalp çarpıntısı soğuk terleme baş ağrısı ve beraberinde bir çok ciddi yan etkiye sebep olabilir bizzat yaşadım.kesinlikle antibiyotik kullanırken esrara ara ver..
Ayrıca sigara kullanımı tartarların artmasına bu sayede çürük ve diş eti iltahabına yol açar..esrarda ise haliyle filtre yok zıvananın içi boş bu kat kat daha fazla zararlı maddenin dişlerde birikmesine neden olur kanamalar ağrılar başlar çürük ve ardından diş eti iltahabı kaçınılmazdır..çürükler ve diş eti iltahabı tedavi edilmezse diş kaybına neden olur diş eti iltahabı öyle illet bir şeydir ki diş etlerin eriyip gideceğinden vidalı sistemle yeni diş dahi tutmaz bütün dişlerini kaybedersin hayatın ziyan olur.. Ağzını kurtarmaya bak antibiyotik kullanımını düzenli yap ve diş eti sorunlarına karşı özelliği olan kaliteli bir diş macunuyla günde en az 3 kere dişlerini fırçala dilini temizle bakterilerin üremesine izin verme.. Özellikle içtikten sonra dişlerini fırçala başın çok ağrır.. implantla acil kurtulacak derecede bile olsa implant 25 30 bin lira seviyelerinde kardeşim haberin olsun..Geçmiş olsun..

Ali Bomaye

Yeni üye
@jamesbong  eyvallah kral çok saol güzel yorumun için. kanal tedavisi ile kurtarıyoruz dişi çok şükür erken teşhis ile. hemen doktora gittim çünkü. tedaviye başladık. teşekkürler önerilerin için bu arada. adamsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ** ** **** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******* hahahaha ********** ***** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ** ***** hahahaha*** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* ******** ******** ** ******** ******* ** *** ***** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam: