ANSIZIN OLDU HERSEY

Berzan

Kıdemli Üye
Tamam kanka , elimden geleni ardina koymam, kahveden de iyi sonuc alacaksin. ilk olarak pes pese 2 fincan türk kahvesinin telvesini ver topraga, ondan sonra yapraklarin yesilindeki gelismeye göre devam ederiz. Yani her saksiya. Bu ara bol bol Türk kahvesi iceceksin.:)Ama bu arada normal gübrelemeye devam, hic bos sulama yok. Kahve telvesini bütün saksiya dagit, elinle hafifce karistir telveyi topraga, cok derine gitmene gerek yok.Sulama yaparkende, yavasca suyu saksinin her tarafi islanacak sekilde yap
Tamam ustam ozaman saksı başına iki fincan telvesi yapsam yarın olur mu ısırgan otu da yarın bakacam hertarafa bulurum inşallah buldugum da onuda yazarım nasıl verim diye sana Allah razı olsun ustam vallaha sen yazmiyana kadar benim umudum yoktu

Berzan

Kıdemli Üye

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka düzelme yok ama ilerlemede yok, calmag iyi geliyor, ama bitkin acil azot istiyor. Yasadigin yerde aktar varsa git aktardan isirgan otu cayi al, cayi demle, bekle sogusun, seyret ver bitkine. Su anda sana miktar söyleyemem, ama 1 cay bardagi caya 1 lt su karistir. Bitkinin yüksek azot ihtiyacindan dolayi fazla gelmez.

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka düzelme yok ama ilerlemede yok, calmag iyi geliyor, ama bitkin acil azot istiyor. Yasadigin yerde aktar varsa git aktardan isirgan otu cayi al, cayi demle, bekle sogusun, seyret ver bitkine. Su anda sana miktar söyleyemem, ama 1 cay bardagi caya 1 lt su karistir. Bitkinin yüksek azot ihtiyacindan dolayi fazla gelmez.
Tamam ustam ozaman yarın ilk iş gidip ısırgan otu alıyorum ışıklari şimdi açtım calmag iyi geliyor ustam evet yarın sulama var nasıl yapım nasıl bir yol ilerlim ustam

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka normal gübre semana göre git, ak yapalim derken bok yapmiyalim, ver azotu bitkilerin kendine gelecek. O kadar emek verdin, bosa gitmesin.

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka normal gübre semana göre git, ak yapalim derken bok yapmiyalim, ver azotu bitkilerin kendine gelecek. O kadar emek verdin, bosa gitmesin.
İnşallah ustam vallaha tek ümidim kendilerine gelmesi yarın ısırgan otu bulursam gübreye karıştırıpmi verim ustam yoksa sadece ısırgan otunu mu verim

Yesil888

Ordinaryüs
Gübreli yaptigin suyun icine litre basina yarim cay bardagi koy, kanka miktar yazamiyorum, cünki yapacagin isirgan otunun kuvveti ne olacak ikimizde bilmiyoruz. Ama ver su azotu bitkilerini kurtaracaksin. Kanka sana azot icin bir kac secenek önerdim, acele et, yapraklar tam sararirsa bitkinin kurtulmasi imkansiza dogru gider. Cünki sari yapraklar fotosentez yapmaz.

Son düzenleme:

Berzan

Kıdemli Üye
Gübreli yaptigin suyun icine litre basina yarim cay bardagi koy, kanka miktar yazamiyorum, cünki yapacagin isirgan otunun kuvveti ne olacak ikimizde bilmiyoruz. Ama ver su azotu bitkilerini kurtaracaksin. Kanka sana azot icin bir kac secenek önerdim, acele et, yapraklar tam sararirsa bitkinin kurtulmasi imkansiza dogru gider. Cünki sari yapraklar fotosentez yapmaz.
Kuru bulamadim ustam yaş buldum oda oluyormus zaten şimdi 10lt karanlık bir yere koyuyorum diğer sulamada vermeye başlıyorum ozaman ustam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********