Amsterdamdan grinder getirmek

Scarovski

Yeni üye
Selam kankalar amsterdam macerası yaptım arkadaşlara da hediyelik grinderlar aldım ama tabiki de kalite kontrol yapmak için kullandım.Şimdi ben bunları ve sarma kağıtlarımı uçakda valizime koysam bi sıkıntı çıkarırlar mı ?

Cvp: Amsterdamdan grinder getirmek

Scarovski' Alıntı:
Selam kankalar amsterdam macerası yaptım arkadaşlara da hediyelik grinderlar aldım ama tabiki de kalite kontrol yapmak için kullandım.Şimdi ben bunları ve sarma kağıtlarımı uçakda valizime koysam bi sıkıntı çıkarırlar mı ?

Kanka çarşaflardan sıkıntı çıkmaz ama grinderi iyice temizle içinde cigara kalmayacak şekilde.

secoy

Yeni üye
Hiç bir sorun olmaz en son gidişimde hediyelik aldığım grinderların içine moon rock birazda og kush'la doldurdum.Hiç bir sorun yaşamadım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** **** ******* ********** ***** *** ********* ******* ********* hahahaha *** ***** ****** ** ******** ******* ** *******
  • H happyworld:
    ***** ********** ********* ******** ****** **** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** ****** ** ****** ***** ***** ***** ****** ***** ******* **** ******** ********* hahahaha ****** **** *** **
  • H happyworld:
    *** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    +1
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** ******* *** ********** ****** ***** ****** ******* ******* hahahaha*
    hahahaha** **** **** ********** **
  • H happyworld:
    ***** ****** *** hahahaha ******* *** *** ******* ********* ********** ******** ********* **
    hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **
    +1
  • E Emre77:
    ******** ** hahahaha* ***** ****** ******* hahahaha* ***** ***** ****
    ***** *** ***** *** hahahaha hahahaha ***
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ***** ****** ****** hahahaha ***** ******* ********* **** ******* ********* ** ****** ****** ***** **
  • A akrepco:
  • A akrepco:
    ********** ****** **** **** ********** hahahaha* *** *** ****** ** hahahaha ** hahahaha ****** ****** ***** ******* ******* ** ***** **** *** ***
  • A akrepco:
    ***** *** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** ****** **** **** ********** hahahaha* *** *** ****** ** hahahaha ** hahahaha ****** ****** ***** ******* ******* ** ***** **** *** *** ****** ***** ****** ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ******* hahahaha
    +1
  • A akrepco:
    A akrepco: ***** ******* ******** ****** ***** ****** ******** ****** ****** *****