Amerikaya Gidiş - Vizeler (YARDIM)

frenzied0606

Yeni üye
Tohumsuz reis başta olmak üzere bu konuda hakkında bilgisi olan tüm arkadaşların bilgilerinden yararlanmak isterim. Tohumsuz videosunda öğrenci vizesiyle orada kaldığını söylemişti, bu vizeyle ne kadar süre kalınabilir, ne kadar vizeyi uzatabiliriz, şartları nedir? Amerikaya bu şartlar altında gitmek her şey dahil maliyeti ne kadar oluyor? 

Bu konuda bilgilendirirseniz çok iyi olur kankalar...
@TohumsuzEsrar

Deli_Çiftçi

Yeni üye
Hangi videosunda öğrenci vizesi diyor ? ben uzun süredir amerika ve vizeleri hakkında araştırma yapan deli yürek bir insan olarak, Tohumsuzun k-1 nişanlılık vizesi ile gittiğini biliyorum.

frenzied0606

Yeni üye
Cvp: Amerikaya Gidiş - Vizeler (YARDIM)

Deli_Çiftçi' Alıntı:
Hangi videosunda öğrenci vizesi diyor ? ben uzun süredir amerika ve vizeleri hakkında araştırma yapan deli yürek bir insan olarak, Tohumsuzun k-1 nişanlılık vizesi ile gittiğini biliyorum.

1-2 yıl önceki videolarında evet nişanlılık vizesi demişti ama son izlediğim birkaç videosunun birinde öğrenci vizesi diyor. 
Bende en uygun vizeyle oraya geçmenin peşindeyim.

Deli_Çiftçi

Yeni üye

frenzied0606' Alıntı:
Deli_Çiftçi' Alıntı:

1-2 yıl önceki videolarında evet nişanlılık vizesi demişti ama son izlediğim birkaç videosunun birinde öğrenci vizesi diyor. 

Hangi videosu kanka ? hatırlıyorsan atarsan sevinirim.  Tüm vizeleri gözden geçir, en uygununu belirle ve hedefine ulaş kanka. Belki bir gün amerika'da karşılaşırız :))

frenzied0606

Yeni üye

Deli_Çiftçi' Alıntı:
frenzied0606' Alıntı:

Hangi videosu kanka ? hatırlıyorsan atarsan sevinirim.  Tüm vizeleri gözden geçir, en uygununu belirle ve hedefine ulaş kanka. Belki bir gün amerika'da karşılaşırız :))

Tekrar bakıcam bulursam mesaj atarım kanka. İnşallah hayırlısı :)
Tohumsuz Reis vizelerle ilgili bir konu yazarsa veya video çekerse çok iyi olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******