Altıncı hasatımı aldıktan sonra hepinize teşekkür etmek istiyorum.

naberberber88

Yeni üye
Sevgili dostlar, hepinize merhabalar.

Bugünden yaklaşık 3 yıl önce 2019'un başlarında artık kendi kenevirimi kendimin yetiştirmesi gerektiğine karar vermiştim. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir kenevir tüttürüyorum. Çalışırken üretkenliğimi desteklediği gibi, düşünmem ve çözmem gereken sorunların üzerine gidebilmem, derinlemesine düşünebilmem ve bir çözüm bularak oradan çıkmam için hep bana yol arkadaşı olmuştur. Şimdi 6'ncı hasatımı yapmış ve son hasatımın, son demlerini tüttürürken, sizlere olan teşekkür borcumu iletmek istiyorum. Teşekkür ederim.

Türkçe olarak kenevir deneyimlerini başkaları ile paylaşmak, onların deneyimlerini okumak ve tek başımıza olmadığımızı bilmek benim için harika bir duygu. İnsan tarihinin en eski ve kadim bitkilerinden olan kenevirin, adının bile anılmasının hoş karşılanmadığı bu topraklarda, bir deliliği hiçbir etken madde kullanmadan yaşayan insanlarla birlikte, neredeyse hiçbirinin akıl sağlığının yerinde olmadığını bildiğimiz ülkemizin güzel insanları ile birlikte, kısa bireysel tarihimize birkaç keyifli an katabilmek için içiyoruz bu mereti. Hiçbirimiz düşkünü değiliz. Hiçbirimizi düşürmüşlüğü yoktur. Ama hırsızlığın nişane sayıldığı, yüzüne baktığın herkesin dolandırıcı olduğu, ahlaksızlığın bir aile geleneği olduğu, hayvana tecavüzün alışkanlık haline geldiği bu toplumda bizler perde arkasında saklananlarız. Ne yazık ki öyleyiz.

Umarım birgün, bir yerlerde, diğerleri ile birlikte, huzur ve güven içerisinde kenevirimizi tüttürür, dumanımızı iç rahatlığı ile verebiliriz.

Sevgiler,

Mehmet C.

Myhtra

Müptezel
Helal brom gerçekten bu iş Türkiye’de değişecek değişmeli gerçekten gelişmek istiyorsak bakış açımızı değiştirmek lazım at gözlüğünü çıkartmak lazım. Selamlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********