Acil yardım çiçeklerim ölüyor

Cusen

Yeni üye
2 gün önce 1lt ye 1 ml calmag eklenip verildi bugün durumları bu acil yardım eder misiniz ne yapmam gerekiyor ?

Köklerde sıkıntı olabilir pot bana ufak geldi!
Yada toprak değişimini cicege girdikten sonra mi yaptın?
Sorunun cevabı bence senin verdiğin detaylarda saklıdır!
Ph kontrolü, fazla ec veya az ec ( besin yanıkları ) geç evre ,pot değişimi ne uyguladın havalandırma , nem sen söyle?
Optimum şartlar yerinde değil muhtemelen. Ve ne zaman başladı bu sararmalar? Bu detaylar ışığında çözüm bulabilirler (master growerlar)
Her derde deva calmag yada hydroguard etki etmemiş ise sana tecrübe olarak geri döner bu sorun.
Konuyu takipteyim , geçmiş olsun.

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka sıcaklık nem kaçta? Bir bitkide sorum yok diğerlerinde olmuş. Bütün herşeyi yazman lazım saksı litresine kadar

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka gözüm ağrıdı okumaktan bulamadım farklı farklı şeyler var. Şimdi hatırladım benim sigarada da buna benzer bişey olmuştu sebebini araştırmadan eski bozulan yaprakların hepsini budayıp toprağa flush atmıştım 40-50 litre suyla. Sonrada 4 litre suya ph ayarlayıp dök. Benim tavsiyem budur ama senin sorun köklerle alakalı görünüyor

zeko dayi

Müptezel
Kökler çürümüş geçmiş olsun yarn bi budama yap başkada çaresi yok gibi dipten ph ayarsız suları emmiş hele bide nem makinadan olan sudur geçmiş olsun kökler gitmiş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** **
  • deyorke deyorke:
    ********* ***** **** ******** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** ****** ********** ******** **** *** ****** *** **** ******* ***
  • deyorke deyorke:
    hahahaha** *** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******* ** ****** ******** ****** ****** ******* **** ********** ***** ********** ** ***** ****** **********
    Bandaleros Bandaleros: ****** ******* ******* ** ****** ******** ****** ****** ******* **** ********** ***** **********...