Acil taktik lazım kızlarım ne istiyor

Mary1408

Yeni üye
Beyler auto fem. Tohumumu pamukta patlattım 2 gün sonra normal Torflı 5₺ lik toprağa Koydum ve biobizz light toprak sipariş ettim bugün an itibari ile yeni toprağına koydum el yapımı bir kumaş saksı imal ettim fotosunu bırakacağım ancak üç gündür gelişim çok az 300w bir ayarlanabilir başlıklı bir led siparş ettim yarın bende olucak bu dönemler kritik dönemler mi su an projeksiyon cihazı ve aspiratör lambası altonda 20 saat ışık veriyorum ama acaba yanlış birşey mi yapıyorum ışık için geç mi kaldım fotoları el olarak bırakacağım

Mary1408

Yeni üye
Aspiratör ışığıyla idare ediyorum filizlenmenin 6.gününde 300w ışık alacak sorun olur mu diye sordum zaten

Growcannabis

Kıdemli Üye
Kanka nasıı yapıyorsunuz böyle vu bitkileri.?) kardeşim işığı yakın koy bitkiye uzamasın yazıkdır

#Cigâ

Doktor
o torfu nereden aldın bro bende alıyorum kuruyunca taş gibi çakıl taşı oluyor toprak :D

Mary1408

Yeni üye
Beyler bu arada aldığım ışık bu soğutucusu felan yok o el yapı ı olanlar gibi acaba iade mi etmeliyim 300w yazıyo ama herhangi bi kullanma klavuzu va çıkmadı lümen değerini göremiyorum vizyonlu duruyo diye bunu alsım oysa 150 lira da fazla ödedim bi bakın size zahmet

Mary1408

Yeni üye
Son hali bu kabinim gelecek idareten buraya aldım ışığın mesafesi yakın mı uzak mı beyler yaklaşık 25-30 cm kadar mesafe var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...