8. Gün geri mi kaldılar ?

cannabis16

Ordinaryüs
saksı harcı cocopeat midir nedir,daha ufacıklar ama Azot yetersizliği var..gübreye başla ..çeyrek doz.coco ise medya bi çeyrek doz da calmag verilebilir aslında..her ne halta ektiysen içi bomboş o medyanın,bil yani,ona göre gübreleme yap

benim başka bişey ilgimi çekti..
o arkada annesinin eli öpülmüş susuzluktan yaprakları salmış,geberip gebermeme arasındaki ince çizgide sirk cambazlığı yapmaya çalışan bitki ne ??niye öyle cezalandırdın o arkadaşı?

Kanka Light mix toprak 3 günde bir 100 ml su veriyorum bu gün 1 ml Grow 2 ml bio Heaven verdim vereyim mi yine su

100 ml su daha veriyorum o zaman şimdi calmag 0.5 ml bro

cannabis16

Ordinaryüs
Kanka Light mix toprak 3 günde bir 100 ml su veriyorum bu gün 1 ml Grow 2 ml bio Heaven verdim vereyim mi yine su
kuruyunca gübreyi artırarak ver,yaprakların açık yelişi kaybolana kadar artırarak git gübreyi...de ben senin soruna cevap verdim,sen neden adam yerine koyup soruma cevap vermiyorsun?? diyalog kültürün mü yok??

Sinarit

Kıdemli Üye
kuruyunca gübreyi artırarak ver,yaprakların açık yelişi kaybolana kadar artırarak git gübreyi...de ben senin soruna cevap verdim,sen neden adam yerine koyup soruma cevap vermiyorsun?? diyalog kültürün mü yok??
Dostum benimkilerde aynı durumda galiba günlüğüm var müsait zamanda bi bakıp yol gosterirmisin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** ** ***** ** * *** hahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ** * *** hahahaha*** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** ***** * ********* **** ***** ***** *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ****** ***** * hahahaha *** **** ****** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha