75. gün oldu. Bir el atarmisiniz

vasfibalik

Yeni üye
forumda okuduğum bilgilerle tsw2000 ışık altında çorbacı tohumu ilk growum. ışık periyotlarını bilmiyorum.18-6 ışık verdim. şimdilik14-10 ışık periyotuna geçtim doğru mu yaptım bilmiyorum.12-12 ışık periyotuna girmeliyim. yada ne yapmalıyım.

gübre: canna Vega, canna flores ve canna boost

başka öneriniz varsa benim için altın değerindedir.

nem %45 ısı 24-29C

Son düzenleme:

Mertali54

Doktor
Bunlar büyüdükçe oraya sığmaz çorbacı dediğin için auto yani kısa dönem bitki DEGİL diye düşünüyorum ve o bitki çok buyur

Mertali54

Doktor
Eğer bitki çiçeği girecekse 12-12'ye alacaksın ama biraz daha vek döneminde devam edeyim diyorsan 18 6 devam edeceksin

Ratata

Kıdemli Üye
Arkadaki üç bitki çiçeğe girmiş kanka. Öndekileri de kontrol et dal aralarında pistil (beyaz kılımsı yapılar) var mı. Resimlere zoom yaptım ama göremedim yakından kendin kontrol et ya da resim yükle numara vererek kontrol edelim

vasfibalik

Yeni üye
Arkadaki üç bitki çiçeğe girmiş kanka. Öndekileri de kontrol et dal aralarında pistil (beyaz kılımsı yapılar) var mı. Resimlere zoom yaptım ama göremedim yakından kendin kontrol et ya da resim yükle numara vererek kontrol edelim
evet küçük pistiller var. sadece 2 tanesinde henüz belli değil

vasfibalik

Yeni üye
ben şimdi amatörce yaptım. gelişimleri nasıldır bilemedim. hasata daha çok var mı(ortalama kaç gün)? artık çiçek ve somege binsinler istiyorum

vasfibalik

Yeni üye
Eğer 18/6da gördüysen 18/6 devam kanka. Çiçek süresi de nerden baksan 7-8 hafta
sitede okuyorum 12-12 ye donulunce çiçeklenmesi hizlanir yazanlar var. ben son karar olarak 18-6 ya dönersem benim çiçekler 2 aya ancak hazır olur anladığım.
bide bu süreçte canna boost ve canna Terra flowers veriyorum bir boş bir dolu yeterli midir? ekstra başka birşey vermeye gerek var mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    içiciadam içiciadam: ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********