62 günlük oto

convik

Doktor
Hocam sanki ışık ısı stresinde bitkiler hem yaprak tırtıkları yukarı büzüşmüş hem de kellelerdeki yapraklar uçlarını semaya kaldırmış huuuu çekiyor.

Hocaam

Üye
Cobled 250 altında Şuan 42cm en yüksek kelle ile mesafe en uzak ulan kelle ile 65cm felan dahada yukarı çekeyim mi maks sıcaklık 27.8 gösteriyor @convik

convik

Doktor
Cobled 250 altında Şuan 42cm en yüksek kelle ile mesafe en uzak ulan kelle ile 65cm felan dahada yukarı çekeyim mi maks sıcaklık 27.8 gösteriyor @convik
Sıcaklık çok artmıyorsa ışık lümeni çok geliyor olabilir kanka. Bilenler de yorum yaparlar ama bence ışığı biraz daha kaldır. Işık ucunda ışığı odaklayan ekstra vizör varsa onuda çıkartabilirsin.

Yaprak uçların da biraz gübre stresi gösteriyor ama artık sona yaklaşmışsın

Hocaam

Üye
Sıcaklık çok artmıyorsa ışık lümeni çok geliyor olabilir kanka. Bilenler de yorum yaparlar ama bence ışığı biraz daha kaldır. Işık ucunda ışığı odaklayan ekstra vizör varsa onuda çıkartabilirsin.

Yaprak uçların da biraz gübre stresi gösteriyor ama artık sona yaklaşmışsın
Dediğin gibi biraz daha yukarı çekicem kral evet daha önce gübre stresi ve ışık stresi yaşadı. Yavaş yavaş topluyor.
Sona gelmişsin derken daha sömeklerim şişmedi gibi geliyor hasata ne kadar var sence tahmini

convik

Doktor
Dediğin gibi biraz daha yukarı çekicem kral evet daha önce gübre stresi ve ışık stresi yaşadı. Yavaş yavaş topluyor.
Sona gelmişsin derken daha sömeklerim şişmedi gibi geliyor hasata ne kadar var sence tahmini
Daha bir ayın var gibi kanka. Sömekler tam şişme döneminde bir keçili flush atıp sonra sömekleri şişirmeye bakardım. Son iki üç hafta overdrive öneririm. Çok fark ediyor.

Hocaam

Üye
biobiz 3lü ve calmag var ek olarak bigbud var sadece. Tekrardan sipariş olaylarına girmek istemiyorum hasat yapana kadar :)
Önerebiliceğin bir yöntem varsa dinlerim

Sleepless

Müptezel
Çiçekte 3. hafta 250 cobled altında tek bitki
Biraz problemli görünüyor gibi sizce ?
Sömekler gözle görülür derecede şişmiş en son gördüğümden beri bazı auto genleri veya tohumları böyle olabiliyor sorun yok hasata kadar devamm :) mesela benim aynı boyda ki aynı gen autoların biri ışık stresine giriyodu böyle diğeri normal hiç sorun yoktu ve dümdüz yaprakları vardı:)

Hocaam

Üye
Sömekler gözle görülür derecede şişmiş en son gördüğümden beri bazı auto genleri veya tohumları böyle olabiliyor sorun yok hasata kadar devamm :) mesela benim aynı boyda ki aynı gen autoların biri ışık stresine giriyodu böyle diğeri normal hiç sorun yoktu ve dümdüz yaprakları vardı:)
Evet kanka tomurcuklar Işıl Işıl olmaya başladı Bugün lolipoping yaptım tertemiz oldu bundan sonra beklemek :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
    TabldotLife TabldotLife: *********