6.Hafta Auto'mu Feminen'mi?

Dostlar gününüz aydın olsun

15 ekimde kushseed'den aldığım critical kush feminized tohumlarını ektim. Growu ilk kez tecrübe ediyorum. Kullandığım ekipmanlar 480w qb led, 19lt saksı ve 750-800 ppm besin. Fotoğraflarda da göreceğiniz gibi çiçeklenme giriyor gibi gözüküyor. Feminen olsa çiçeklenmezdi ancak auto bile olsa lsd ve 2 kere de topping sonucu stresten çiçeklenmeye girme süresi uzaması gerekmiyor mu? Ya da bunlar çiçek mi? Şu aşamada nasıl devam etmem gerekiyor? Genel olarak yorumlarsanız çok makbule geçer üstadlarım.

ewening

Üye

15 ekimde kushseed'den aldığım critical kush feminized tohumlarını ektim. Growu ilk kez tecrübe ediyorum. Kullandığım ekipmanlar 480w qb led, 19lt saksı ve 750-800 ppm besin. Fotoğraflarda da göreceğiniz gibi çiçeklenme giriyor gibi gözüküyor. Feminen olsa çiçeklenmezdi ancak auto bile olsa lsd ve 2 kere de topping sonucu stresten çiçeklenmeye girme süresi uzaması gerekmiyor mu? Ya da bunlar çiçek mi? Şu aşamada nasıl devam etmem gerekiyor? Genel olarak yorumlarsanız çok makbule geçer üstadlarım.

aynen kanka ufaktan başlamış çiçeklenmeye auto tohumların özelliği bu 4 hafta buyume evresi 4 hafta çiçeklenme ve 4 hafta someklenme donemı

a-420

Müptezel

slm kanka autoda olsa ıkı sefer Tpıng de bukadar kısa surede gırmez cıcege ısık perıyodun ne ?

slm kanka autoda olsa ıkı sefer Tpıng de bukadar kısa surede gırmez cıcege ısık perıyodun ne ?
Aynen bende ona şaşırdım auto bile olsa erken değil mi? Işık 18/6, 30cm bitki başına 900-1100qmol, ısı 22-27, nem 50-55, 750-800ppm, 6,3pH, Gübreler AN Coinnesseaur Grow A+B, B52 ve Hesi Rootcomplex

Ah be hayır auto gönderdik deseler başım gözüm üstüne fotoperiyot heves etmiştim ona göre medyamı kabinimi stratejimi kurdum üstadım artık kesin Auto mu bu bitki?

Kanka bu da benim kushseeden aldığım blue dream photo. Ama auto olma ihtimali var mı yani sanki çiçeklenmeye girmiş gibi. Hep 18/6 mh ampulün altında duruyor. 1 ekimde topraktan çıkmışlardı yani 2 ay oldu 2 kere topping lst falan yaptim ama çok küçük kaldılar ya. Ben de bütün düzenimi photo olarak ayarlamıştım.
@Sequential
Kankacım stresten dolayı geç çiçeklenmeye giren Auto gibi duruyo yani bende bu işte yeniyim ama görünen o bu arada yapraklar normalden fazla yeşil bu azot toksisitesinden kaynaklanıyo geçen yine 800ppm su verdim alttan 1800ppm su çıktı hemen flush attım benimkide aynı seninki gibi gelişim durmuş gibiydi aga flushu atmamla şaha kalkması bir oldu renkler normale döndü duş başlığıyla yıkadım toprağı şimdide bloom gübrelerine geçicem o yönden de iyi oldu tavsiye ederim kanka

Kanka duş başlığı derken, bildiğin banyoya götürüp toprağı duşun altına mi soktun, bildigin litrelerce yıkadın yani doğru mudur ?
Aynen öyle yaptım kanka çok iyi geldi bazıları flush için saksının 3 katı dinlendirilmiş su vs.diyo hikaye ya elbette usulü bu ama mantık aynı toprağı arındırmak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahahahahahaha ******** ********* ******* ***** ****** ****** ***** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Houp53 Houp53:
    ******** *** hahahaha*
    Houp53 Houp53: ******** *** hahahaha*