6 gündür aynı boyda kaldı

7F8Jsy

Yeni üye
Bitki daha 9 günlük, evde yetistiriyorum. 6 gündür bu boyda kaldigi icin ve yapraklarında bir gelisme olmadigi icin 8. Gün günre degistirdim. Belki uzar diye. Bu normal mi yoksa zaman kaybetmeden yeni tohuma geceyim mi?

SariTursu

Kıdemli Üye
Kanka sistemin nedir? Nemi sabit 80de tutabiliyor musun? Işığın nedir ve bitkiye uzaklığı nedir?

Nasil sulama yapiosun kanka, toprak biraz fazla camurlasmis gibi, bu donemde havadaki nemden beslenir ortami nemli tut topragi fisfisla nemli tutsan yeter asil yapraklar cikana kadar.

7F8Jsy

Yeni üye
Tmmdir disari alayim o zaman bitkiyi bir iki gün sicaklik ve nem fazla cunku olmasza yeni tohum patlatirim

cokorama

Üye
Kanka uzamıyor diye meyve gubresi verdim el yapımı birde biraz kalsiyum için yarım yumurta kabuğunu toz haline getirip topraga kattim
kanka ışığı nemi sıcaklığı optimum ayarladıysan bitki gelişir ilk 1-2 hafta neredeyse hic büyümüyormuş gibi gelir kök yapar sonrasında birdenbire başlar büyümeye bence pek kurcalama şartları optimuma getirmeye calıs ve autoysa 24s ışık ver photoysa 18s

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** hahahaha* ****** ******** ******* ** ******** ** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ****** **** **** ****** ****** ***** ******** *** ******** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha **** *** **** hahahaha **** *** ******** ******* ***** **** ******** hahahaha***** ******* * ** ***** ******** ***** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    * ******* ***** ******* ********** ***** ****** ** hahahahahahahaha
  • B Bacardi:
    ****** hahahaha ***** *********
  • B Bacardi:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
    hahahaha* ****** *** ********* *** *** ***** ****** **** *** hahahaha* ********* ***** ******* ******* **** ******* hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • Mest Mest:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ** ***** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ***** ***** **** ********* **** **** ********* **** **** **** **** ******** *** ** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ****** ** ******* ****** ** **** **** **** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** *** *** ******* ***** **** * ***** ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    A ax-b: ********* ******* ****