6 feminized / 6 auto

HellPapaz

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar
ilk defa bu kadar çok grow yapıyorum :eek:engin görüş ve önerilerinize açığım,sulamayı bir boş bir dolu veriyorum.Derece 24 sabit,nem 50/60 arası,ışık spider farmer g4500-marshydro 2000
-20/4 -
Daha iyi nasıl yapabilirim,yardımcı olursanız sevinirim
Saygılar.

HellPapaz

Yeni üye
Havalandırma fuul çalışıyor dışarıdan temiz hava geliyor,su için ph ayarlıyorum 24saat boyunca hava veriyorum,gübre için metrop fuul set var,yarasa ve solucan gübresi kullanıyorum.Bu benim 3 grow denemem öncekiler kötü idi,you tube ve burasından toparladıklarımla yapmaya çalıştım.

Melez

Müptezel
kanka 6 photo 6 auto sence bir arada yapilirmi hic yarin oburgun ciceklenmeye girmeleri gerekince napicaksn 12/12 yapinca autolar stresten vakti bile olmasa bile onlarda cicege girer ayrica autolar neysede photolar 24/0 isik dongusune hic musait olmayan bitkiler bi ise baslamadan once iyice bi arastirin kanka cok sacma bi is olmus photoyla auto ayni kabinde ayni isikta ayni dongude yetisemez .net

Melez

Müptezel
sana tavsiyem varsa imkanin autolari farkli bi yere al farkli bi isiga al autolara 24/0 vermeye devam et photolari 18/6ya al ayri bi yerde imkanin yoksa ikisinden birinden vazgec

sana tavsiyem varsa imkanin autolari farkli bi yere al farkli bi isiga al autolara 24/0 vermeye devam et photolari 18/6ya al ayri bi yerde imkanin yoksa ikisinden birinden vazgec
photoların Veg dönemini uzatır kanka ? kendi kontrolünde zaten photolar, yeni ektikleri mi photo? suan büyüyenler mi photo? önemli olan o bence.
Auto'lar kücükse 24/0 mantıklı, büyük olanlar auto ise kesinlikle mantıksız

Melez

Müptezel
photoların Veg dönemini uzatır kanka ? kendi kontrolünde zaten photolar, yeni ektikleri mi photo? suan büyüyenler mi photo? önemli olan o bence.
Auto'lar kücükse 24/0 mantıklı, büyük olanlar auto ise kesinlikle mantıksız
photo bitkiye 18/6 verilmeli 24/0 veriyo hepsine kanka adam autoya okeyde photoya zararli photoya 18/6 lazim autoda 18/6 olmuyo kisacasi cok mantiksiz bi girisim yine olur ben asla katiyen olmaz demiyorumda verimsiz olucak hangisinin verimsiz olmasini onun secmesi lazim

photo bitkiye 18/6 verilmeli 24/0 veriyo hepsine kanka adam autoya okeyde photoya zararli photoya 18/6 lazim autoda 18/6 olmuyo kisacasi cok mantiksiz bi girisim yine olur ben asla katiyen olmaz demiyorumda verimsiz olucak hangisinin verimsiz olmasini onun secmesi lazim
kanka 18/6 değil zaten 20/4 veriyormus arkadas, 4 saatten sıkıntı yasayacagını sanmıyorum üstelik auto da olsa tercihe göre değişir ama bence birazda olsa karanlık görmeli.. Ne olursa olsun sonuc olarak, gereginden cok bitki var kanka burada :D

Didrug

Üye
Auto ları başka bikabinealıp 24/0 çektim
Photo ların saatini 18/6 ya çektim
Teşekkür ederim kankalar
baska türlü olmazdı kanka bence autoları hasat edene kadar photoları veg'te tutman gerekicek öbür türlü ki bu da çok zor photolar 1.5 aylık diyorsun yani autoları hasat ettiğinde photolar 4.5 ay veg'te olmuş olucak 6 adet 4.5 ay vegli photoyu nasıl zaptediceksin :D 2 ayrı kabin daha sağlıklı olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
    P PsyWeed: ****** ********