5x White Widow Auto Outdoor Deneme

Giresun28

Yeni üye
WhatsApp Image 2023-06-05 at 11.46.06.jpeg
WhatsApp Image 2023-06-07 at 15.37.10.jpeg

Sponsordan 5 auto white widow aldım hediye ile 6 genetik geldi 1 tanesi köklendi onu saksıya koydum, ama diğer 5'in gelişi böyle durdu geçen perşembeden beri böyleler.
Bana sponsor sıcaklığı artır dedi 28 ile 32 derece arasında olması lazım dedi bende elektrikli battaniyeye aldım durum şuanlık böyle daha önce ki 1 tanesi nasıl kök verdi 20 ile 22 derece arasında anlamadım sorun nedir ? Yardımcı olun?
WhatsApp Image 2023-06-08 at 18.41.47.jpeg

Son düzenleme:

convik

Doktor
Bunlar patlamış hocam. Ek toprağa veya bir gün daha beklet sıcak karanlık ortamda. Ama patlamışlar.

Giresun28

Yeni üye
tek.jpeg

Sponsor Kargo ücreti karşılığı telafı 5 tohum yollucak beni mağdur etmiceğini söyledi:rolleyes::rolleyes:. Tek çıkan şuan böyle devam ediyor:cool: .

Şakkir

Kıdemli Üye
Dostum, bunu dışarıda mı bakacaksın? İlk denemense biraz daha fikirlerini açıklarsan daha iyi yardımlar alabilirsin.

Giresun28

Yeni üye
Evet dışarda bakıcam.
Yer konusunda sıkıntım yok, İnek kemiresi 8 çuval döktüm çapaladım yerine hazırladım aynı sebze eker gibi ekmeyi düşünüyorum :) Bitkiyi bilmediğim için verim ve hasat hakkında sadece hiçbir fikrim yok .

Şakkir

Kıdemli Üye
Dos
Evet dışarda bakıcam.
Yer konusunda sıkıntım yok, İnek kemiresi 8 çuval döktüm çapaladım yerine hazırladım aynı sebze eker gibi ekmeyi düşünüyorum :) Bitkiyi bilmediğim için verim ve hasat hakkında sadece hiçbir fikrim yok .
dostum giresunda dışarıda baktığın bu sayfalardaki gibi olmaz. Öncelikle mutlaka sera sistemi yap etrafına, kapalı günlerde sadece üstten açarsın. Su verme derdin olmayacak, auto tohum nazlıdır o yüzden mutlaka kendince bir sera sistemi yap. Muşamba ile uğraşma direk streçç film al kendine bir kaç rulo, ışkaları dik streçe sar. Üstten kapak yap ama :)

Şakkir

Kıdemli Üye
Dos

dostum giresunda dışarıda baktığın bu sayfalardaki gibi olmaz. Öncelikle mutlaka sera sistemi yap etrafına, kapalı günlerde sadece üstten açarsın. Su verme derdin olmayacak, auto tohum nazlıdır o yüzden mutlaka kendince bir sera sistemi yap. Muşamba ile uğraşma direk streçç film al kendine bir kaç rulo, ışkaları dik streçe sar. Üstten kapak yap ama :)
Kapağı da bilirsin köylerde hani su hortumları varya toprak altına gömdğkleri. Onları halka yap kanka strece sar al sana kapak

Giresun28

Yeni üye
Sponsor tohumlarım geldi knklar valla hepsini dikiyorum allah ne verirse :D ama pek white widow benzemiyorlar baya büyük tohumlar .

Giresun28

Yeni üye
Toplam 2 filiz cıktı bir tanesinin üstüne yaprak düşmüş böyle beli yamulmuş inş toplar .
6. gün

1.jpeg2.jpeg3.jpeg

Ü

Üye silindi 35842

Guest
Dostum yanlış gormuyosam aşırı sulamissin ve toprağın gübreli değil demi

Speed

Üye
Kanka sulamayı istediğin zaman yapabiliyorsan eğer o kadar su dökme. İhtiyacından fazla su vermen bir çok sorun yaratır. Gübre kullanıyorsan eğer gübre verirken ve sulama yaparken cimri davran. Bu ilk growun o yüzden sulama yaparken verdiğin su seni asla tatmin etmesin. Seni tatmin etmeyecek ama emin ol bitki tatmin olacak verdiğin miktardaki sudan :)

Giresun28

Yeni üye
Dostum yanlış gormuyosam aşırı sulamissin ve toprağın gübreli değil demi
Düz filiz toprağı, kemire-karışık toprak diğer tarafta biraz büyüyünce yanlarına doğru kapatıcam, evet suyu biraz fazla vermişim.
Kanka sulamayı istediğin zaman yapabiliyorsan eğer o kadar su dökme. İhtiyacından fazla su vermen bir çok sorun yaratır. Gübre kullanıyorsan eğer gübre verirken ve sulama yaparken cimri davran. Bu ilk growun o yüzden sulama yaparken verdiğin su seni asla tatmin etmesin. Seni tatmin etmeyecek ama emin ol bitki tatmin olacak verdiğin miktardaki sudan :)
Evet suyu biraz fazla verdim sanırım, İlk growda ölçüleri ayarlamak benim için tam bir zar atma oldu bide diğer tohumlarda acayip sıkıntı yaşadım bunalttı beni buğün aşırı güneş vardı.

Speed

Üye
Düz filiz toprağı, kemire-karışık toprak diğer tarafta biraz büyüyünce yanlarına doğru kapatıcam, evet suyu biraz fazla vermişim.

Evet suyu biraz fazla verdim sanırım, İlk growda ölçüleri ayarlamak benim için tam bir zar atma oldu bide diğer tohumlarda acayip sıkıntı yaşadım bunalttı beni buğün aşırı güneş vardı.
Şuan 50 ml su versen o bile çok bunlara. Bunların daha doğru dürüst kökleri yok, kökten fazla besin alamazlar. Ve çok su vermeye devam edersen problemlerden biri de kök gelişiminin yavaşlaması olur (çürümezse tabii). Bırak bitki suya ihtiyaç duysun ve köklerini daha da geliştirsin su aramak için. Vaktin varsa bol bol takıl forumda. İçerikleri oku, günlükleri incele... İçinden çıkamadığın yerlerde chate yaz, duvarlara yaz. Ne kadar öğrenirsen o kadar fazla ve kaliteli sigaran olur. Yani sigaranın randımanı yüksek olur :⁠,)

Fırlama

Üye
Bende de şans olsaydı dağda doğardım, outdoora ne kadar uygun coğrafya Umarım diktiğin yer güzel gün ışığı alıyordur, ..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
  • H hussii:
    ****** ***** ********** ******* **
  • O obeb:
    ********* ***** **** **
  • O obeb:
  • O obeb:
    *** **** ******** ********* **
  • H hussii:
    ** ** ** *** ****** ******* ***** ******** **** ******* ********** hahahaha* hahahaha ****** **** ***** **** *** *** ***** ***
  • O obeb:
  • O obeb:
    **
    O obeb: **