50w cob hakkında bilgi lütfen

BosCo

Kıdemli Üye
Dostum bir bitkiye cok o 300w. 100w cob led fazlasiyla yeterki. Eger benim elimde senin imkanin olsa. Qb siparis ettim diyonya hani. Ben 5 tane cob led için 2 gün yevmiyrsiz calisirim suan .d o kadar zordayım. 350w cob led ile 3 bitki bakmaya calisicam. Baktim az gekiyor. Ilerde bir vrya 2 tanede islemcilerin kendinden sogutuculu fanlari varya. Onlara birer tane led takicam sallandiricam asagi doğru. Ama benim 50cm lik aluminyum sogutucuma 7 tane led yeri yaptim. 350w yapicam. 2 bitkiye çok iyi olur 350w fakat benim durumum yetmiyor. 3 bitki yaomam lazım. Belki de dedigim gibi islemci fanina eld takar ekleme yaparım
Kanka az ve öz tüketenlerdenim, bu iş bende hobiye döndü. Kabinim 60x en fazla 2 bitkilik oda egitimsiz imkansiz. Suan 300w kurulu ama 200w calisiyor. Fakat en sevmedigim sey, fan sesi beni bazen cok etkiliyor. (sogutucudaki fanlar kuvvetli, haliyle seside yuksek) rahatsiz oluyorum ve sirf bu yuzden qb siparis ettim. Simdiki bitkimi flusladim kurumasini bekliyorum sonrasi hasat :) cob led ile guzel sonuc aldigimi dusunuyorum. Umarim guzel bir sistem kurarsin guzel guzel bakarsin kizlarina, keske paylasim yapabilsek hatta ikinci el olarak alisveris ortami olsa da, yardimlasabilsek. Ortam musait olmadigindan elimizden bisey gelmiyor kanka. Acele etme, isik cok onemli onun icin iyi arastir oyle basla.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ********* ****** ******* ***** ***** ******** *** ****** **** ***** hahahaha*** ***** *******
  • Yesil888 Yesil888:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Yesil888 Yesil888:
  • Yesil888 Yesil888:
  • I indicaberry:
    ****** ********* **** ******* ***** ***** *** ********* ******* *** **** *******
  • I indicaberry:
  • I indicaberry:
    *** ********* ** ******** ***** hahahaha* hahahaha***** ****** *** *********
  • Yesil888 Yesil888:
    hahahaha* *** ********** ***** hahahaha***** ***** **** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ****** ***** *******