50.Gün auto çiçeğe girmedi fotoğraflı

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31818
  • Başlangıç tarihi

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Kanka 5. Gün oldu tık yok :) 12/12 ye alalı.
Bu da son hali birazcık da budadım :)
Bitkinde hic yaprak birakmamissin kanka nasıl fotosentez yapcak bu bitki ? Çiçeğe girme süresi değişkenlik gosterebilir. Benimki 6.gün girdi mesela. Flush attın mı? 24 saat karanlık verdin mi ? Bloom gübrelerine geçtin mi kanka? Bunların hepsi birer etken o süreye.

Ü

Üye silindi 31818

Guest
Bitkinde hic yaprak birakmamissin kanka nasıl fotosentez yapcak bu bitki ? Çiçeğe girme süresi değişkenlik gosterebilir. Benimki 6.gün girdi mesela. Flush attın mı? 24 saat karanlık verdin mi ? Bloom gübrelerine geçtin mi kanka? Bunların hepsi birer etken o süreye.
Kanka yeni öğreniyoruz bizde hata yaparak öğrenicez galiba :) Flush atma dediler 30. Günlerde sıkıntı yaşadım 10-15 gün boş sulama yaptım.Bloom gübrelerine çiçeğe girdikten 1 hafta sonra başla denildi onu bekliyorum.24 saat karanlık yapmadım. Bugün toplamda 56. Gün, 12/12 ye alalı 6 gün oldu. Bu arada bitkiyi auto diye almıştım.auto mexican

Ü

Üye silindi 31818

Guest
Sağolsun highman çok yardımcı oldu.Şuan 10 lt allmix ekledim.Lst yaptım 20/4 e aldım tekrardan yaprakları büyütüyoruz.Bir haftaya çok daha iyi olmuş olur.Şimdilik iyi gidiyor.Giremedim bir kaç gün yoğundum. İlk müsaitlikte ekleyeceğim fotoğrafları.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
    Mordecai Mordecai: ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha...