5 bitkiyi cillop gibi yetiştirecek ışık önerilerinizi bekliyorum

Dahadeli

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm...
5 tane kız yetiştirme gibi bir planim var daha önce balkonda yetiştirdim ama ışık konusunda çok bilgiye sahip değilim forumdaki konuları inceledim kafam biraz karoştı evin kullanilmayan alaturka tuvaletin zemine tahta vs gibi bişey koyup orda yetiştirmeyi düşünüyorum şimdi 5 tane kızı düzgün şekilde yetiştirecek güzel hasat almamı sağlayacak ışık önerilerinizi alabilirmiyim siz pro kankalardan şimdiden teşekkürler

Aguş

Doktor
5 photoyu 240x120 ye sokman lazım 2 tane attığım ışıktan al ozmn 4 photo ise 150x150 ye sığar

Dahadeli

Yeni üye
1 defa Yapayım en az 1 yıl arkama bakmayım diyorum harmanlıktan imanım gevredi kabin vs para yatırmaktansa parayı ışığa yatırma taraftarıyım 4000 tl bütçem var ☹️bu paraya da anca 2 kök yapabilirim sanırım

Aguş

Doktor
Oto ile başlamanı tavsiye ederim 2 -3 oto yap 240w qb yap @redCliffe in konusundan kalanını gübre ve kabine yatırırsın

Aguş

Doktor
Yazı sıkıntı yaratır hps mh ler sıcaklıktan dolayı 4 bine 2-3 otoluk sistem kurulur ama

Aguş

Doktor
Öncelikle forumda zaman geçir insanlar neler yapmış gör konuları oku birazcık bilgi birikti daha sonra sistemini kurarsın duvarına birkaç öneri bıraktım 2 oto için başlangıç içinde fena değil bence

Dahadeli

Yeni üye
Öncelikle forumda zaman geçir insanlar neler yapmış gör konuları oku birazcık bilgi birikti daha sonra sistemini kurarsın duvarına birkaç öneri bıraktım 2 oto için başlangıç içinde fena değil bence
2 yildir forumdayım balkon köfteci deneyimim var iç mekan genetik yapmak istiyorum şuan hali hazırda balkonda köftecilerim var 2 aya hasat edicem inş

Ü

Üye silindi 24376

Guest
o zaman bi cob led letgodan en az 500u gozden çıkar ama

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    **** ***** ******** ****** *** ********** hahahaha*******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ******* ** **** ******** ******* **** **** *** ******** ******* ***** ** ********* ******* * **** **** ***** *** ******** hahahaha hahahaha *****
  • A anarkokapital:
    ********* *** ******** ***** ******** ******** ****** hahahaha ***** **********
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** *
  • M Marryhuana:
    ********** ** ******** *** *
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • kkush kkush:
    **
  • M Marryhuana:
    ** **** ***** ** ***** ******** ****** * ** * ***** ********** ***** ********* *******
  • C cancan27:
    **** ***** ******** ****** *** ********** hahahaha******* ***** ***** ********* * **** *** ****** ***** ********** ****** hahahaha**** **** ******** ***** ***** *******
  • kkush kkush:
    ** ******** *** ****** *** hahahaha
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • A anarkokapital:
    hahahaha* ******** ***** **** *******
  • kkush kkush:
    +1
  • H Heisenberg01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ** * ******* ********* ********** ****** **** ***** **** **
    +1