5 Bitki çok kokar mı?

Greencat

Kıdemli Üye
Auto bakcaksan 2 bitkiye yeter lst değil topping yaparsın

Yap tak kanka kendini riske atma. Ben cob ledi de kendim yapcam filtretide bro cokta zor değil
Aynen moruk malzemeye dünya para istiyorlar elinden de geliyorsa kendin yapıcaksın tertemiz :)
Havayı verdiğin yer apartmanın havalandırma boşluğuysa mutlaka karbon filtre kullanman gerek herkesin evine dolar koku aman diyeyim. Bende 3 bitki çiçeklenmeye gireli 1 hafta oldu oldular outdoor açık havada bile fena kokuyorlar, sen 5 bitkiden bahsediyorsun ona göre önlemini al. 2 kat sokak arasıysa sıkıntı, güvenlik bu işin ilk şartı. Bol hasatlar
yok hocam direk dışarıya vereceğim kokuyu açık otopark var alt tarafta ,bina falan da yok karşımda ama yine de riske girmemek en doğrusu :)

Greencat

Kıdemli Üye
Bende karbonu kendim yapayım diye düşünmüştüm fakat çok pişmanım. Çıkış fanınız kuvvetli değilse birde yaptığınız karbon bunu baya bir düşürecek ve led de kullansanız ısı ve hava sorunu yaşayacaksınız. O yüzden aksiyel banyo vs fanlara karbon eklerim olur biter diye düşünmeyin ucuz olsun derken işe yaramayan bir sistem çıkıyor malesef
Dedikleriniz doğru bir bakıcam ,baktım olmuyor alırım fan ile birlikte uğraşmam :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ******** ******* ****** ****** ******** ****** **** ***** ******* ********** *** ****** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** hahahaha** ******* *****
    **** hahahaha****** ***** **** ***** ********* ********** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *********
    hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** hahahaha* **** **** ***** ******** hahahaha*
    hahahaha* **** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha*** ********** * ********** hahahaha*** ******** ***** hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** hahahaha* **** ** **
    ******** ***** **** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
    ******** ********* hahahaha **** ****** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ******* **** ********* ****** ******* **
  • _sansar _sansar:
    hahahahahahahaha
    _sansar _sansar: hahahahahahahaha