40 gün oldu çiceklenmeye gecmedıler nedenı ne olabılır

Yasn4331

Yeni üye
Sa arkadaslar 40 gun oldu cıcege gırmedıler 18/6 baslangıctan berı bır oncekı hasatta boyle olmamıstı otomatk tohum advan nut gubrelerını kullanıyorum grow blom mıcro sensızym b52 rhon skin

yardımcı olursanız sevınırım bol hasatınız olsun 10294487-9E55-46B2-9813-CEDBDC6C45A3.jpeg738B3F27-53E1-4B99-A861-F164975854F5.jpeg31085911-F6FD-41B9-BFA8-3DD849861A52.jpeg

u.g

Üye
40 bişeyler söylemek için çok erken bir süre, 20-25 gün daha bekle çiçeğe girmezse photodur.

Lowmembers

Müptezel
Suada da photo oldugundan emjn olabilirsin. Ilk growunu yaoan biri kesinlikle stresten sinirden bitkiyi erken cicege sokar lqkin boyle geciktiremez. Yanlislikla hersey olur da auto bitkiyi 40 50 gün vegde tutmak bunlardan biri degil bro. Cicegjn photo buyuk ihtimal ve 12 12 ye almadikca blooma girmeyecektir kokleri saksının eibine inene dek

HighMann

Müptezel
auto bitkilerde çok nadir olsada bazen 45*55 günleri bulabiliyor ama bitkilerin hiçbirinin girmemesi biraz şüphe uyandırıyor photo olabilirler az biraz daha bekleyip 12 12 ye al ama gene hiç yoksa bi 50. günü bekle derim

HighMann

Müptezel
yani hiçbirinin girmemesi tohumların yanlış olabileceğini gösteriyor ya yanlış gönderilmiş yada çok şanslı bi insansın ne deyim daha 1-2 si girmese belki stresten veg i uzatmıştır diyecemde hiçbirinde belirti yoksa photodur büyük ihtimalle

Yasn4331

Yeni üye
yani hiçbirinin girmemesi tohumların yanlış olabileceğini gösteriyor ya yanlış gönderilmiş yada çok şanslı bi insansın ne deyim daha 1-2 si girmese belki stresten veg i uzatmıştır diyecemde hiçbirinde belirti yoksa photodur büyük ihtimalle
Sa oncekı yaptıgım tohum fazla almıstım bır oncekı bu kadar surmemıstı bekleyecez bakalım

HighMann

Müptezel
Sa oncekı yaptıgım tohum fazla almıstım bır oncekı bu kadar surmemıstı bekleyecez bakalım
yani çok yüksek ihtimalle photo ama belkide çok şanslı bir insansın auto çıkacak hepsi eğerki auto çıkarsa hasatları yüzünü çok güldürecek haberin olsun photo çıkarsa 1 saksı değişimi yapılabilir saksıların kaç lt

Yasn4331

Yeni üye
Sa saksılar 20 lıtre normalde hıc toprak degısımı yapmadım daha oncekı yaptıklarımlada degıstırmedım auto olduguna emınım cunku onceden almıstım ordan bılıyorum bırde outo ne kadar gec acarsa o kadar mı ıyı oluyo

Yasn4331

Yeni üye
yani çok yüksek ihtimalle photo ama belkide çok şanslı bir insansın auto çıkacak hepsi eğerki auto çıkarsa hasatları yüzünü çok güldürecek haberin olsun photo çıkarsa 1 saksı değişimi yapılabilir saksıların kaç lt
Adven nut un gubrelerını şemaya gore uyguluyorum grow mıcro blom sensyım b52 rhon skun baska gubre eklemem lazımmı

HighMann

Müptezel
yani nekadar geç çiçeğe girerse okadar fazla veg okadar fazlada hasat demektir saksın 2 ay için ideal photo çıkarsa ve veg i 3 ay gibi bi süreye tamamlamayı düşünürsen saksını 1 kez 30-35 lt ye değiştirebilirsin şemaya göre uygulama yarımşar doz 3-4 sulamada bir boş sulama şeklinde yapabilirsin şemaya göre verdiğin zaman çoğunlukla yaprak uçları vs yanıyor ve sularken drenaj deliklerinden 1 bardak su gelecek şekilde sulama yaparsan tuz besin vs birikimi yaşamazsın saygılar

HighMann

Müptezel
Adven nut un gubrelerını şemaya gore uyguluyorum grow mıcro blom sensyım b52 rhon skun baska gubre eklemem lazımmı
sömeklenmede big bud bud candy overdrive gibi besinleride eklersen daha güzel sonuç verir bariz şekilde daha çok şişerler şuanlık iyi gübreler birdahakine grow micro bloom yerine connoisseur ana besinini tercih etmeni şiddetle tavsiye ederim :)

Yasn4331

Yeni üye
AEAD21A7-839B-4666-A845-81B8770A3B83.jpeg

Ekli dosyalar

• 10442867-B032-42E4-9CA2-2BC4B84B8BF4.jpeg
    10442867-B032-42E4-9CA2-2BC4B84B8BF4.jpeg
    122.5 KB · Görüntüleme: 62
  • 68927131-BED3-4E4D-BA26-6614469F37D7.jpeg
    68927131-BED3-4E4D-BA26-6614469F37D7.jpeg
    133.7 KB · Görüntüleme: 64

higthead

Jolly Green
Son durumlar bu higthead

Bitkilerin Maşallah ı var ama birde şu ışık altında foto çekmesenizde yapraklarda vs bir sorun varmı yok mu? anlayabilsek. preflower da mı değil mi? anlayabilsek=)) Sen bu kızcağızlara eğitim vs vermemişşssin dalları sağa sola açmamışssın dua et bloom a girdiğinde veya phto ise 12-12 ye aldığında 3 hafta daha strech dönemi var kabine sığar inşallah=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • F FirstGrowing:
    ********** ******* **** **** *** **** ******* hahahaha
  • funny1joint funny1joint:
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** ***** ********** ** ***** *****
  • istr istr:
    hahahahahahahaha*** ******** *** ****** ****** ***** ****
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** *****
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    ***** ******** *** ******** hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha******* **** hahahaha* ***** ***** *** ***** ******** hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
  • istr istr:
    ********** ****** **** ******** **** ******** ***** ********* ******** ** *** ******
    ******** ***** ********* ******** ** *** ****** ********** ******** hahahaha*** **** ****
    +1
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha******* ***** ***** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ******** *** hahahaha ********** ******** hahahaha*** **** ****
    **** **** ******** *** hahahaha **** ***** ***** * ******* * *********
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ******** ****** ***** **** hahahaha***
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** *******
    M Makro: ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* **...